Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/У Мукачеві відкрито персональну виставку живопису та графіки відомого закарпатського художника Івана Івановчика
П'ятниця, 06 грудня 2019 15:31

У Мукачеві відкрито персональну виставку живопису та графіки відомого закарпатського художника Івана Івановчика

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Сьогодні у фойє Мукачівського драматичного театру відбулося урочисте відкриття персональної виставки живопису та графіки “Крокуючи життям” відомого закарпатського художника, члена Національної спілки архітекторів України, спілки професійних художників Закарпаття — Івана Івановчика. На захід завітало чимало поціновувачів мистецтва, а також колег, друзів, представників міської влади, ЗМІ. Про вагомі творчі та професійні вершини митця, його закоханість у мистецтво, представлену палітру творчих робіт на виставці та щиру дружбу говорили колеги-друзі Івана Івановчика: народний художник України, лауреат обласної премії ім.Й.Бокшая та А.Ерделі Василь Свалявчик, кандидат мистецтвознавства, член Національної спілки художників України Ігор Луценко, заслужений художник України Василь Попович та інші.

На виставці, яка триватиме два тижні, представлено 40 робіт художника. Кожне полотно проникнуте спокоєм, ніжністю та любов’ю, особливо до природи рідного краю. Тому щиро запрошуємо всіх, хто не мав змоги завітати на відкриття експозиції до перегляду, відчути енергетику митця.

Відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 39 разів

ГАЛЕРЕЯ