Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Як завжди,серед кращих - колективи данс-центру "Сучасник"
Вівторок, 03 листопада 2015 02:00

Як завжди,серед кращих - колективи данс-центру "Сучасник"

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

У суботу, 31 жовтня цього року, народний та зразковий хореографічні колективи міського Будинку культури, які працюють на базі Данс-центру «Сучасник» (керівник заслужений працівник культури України Олена Яцканич) повернулись  переможцями міжнародного фестивалю-конкурсу «Падіюн-Євро-Данс  - 2015» та ІІ міжнародного фестивалю-конкурсу сучасної дитячо-юнацької творчості «Яскрава країна» Закарпаття 2015».

У номінації «Данс шоу» обидва колективи стали Лауреатами І премії, але найбільшою для них нагородою став «GRAND  PRIKX» FOLKLORE  FESTIVAL  ASSOCIATION  - який є високою оцінкою хореографічного мистецтва творчих колективів та професіоналізму їх керівників: О.Яцканич, А.Коропись, Н.Гайпел, В.Пархуць. Він також є запрошенням до участі у всіх міжнародних фестивалях Європи.  Приємним є те, що серед членів професійного журі фестивалю-конкурсу був Роман Горбач (м.Київ) – хореограф телеканалу  СТБ (Україна) і міжнародного телеканалу LBC (м.Бейрут, Ліван), головний хореограф телевізійного шоу «Танцюють всі» та «Star Academy».

Щиро вітаємо учасників творчих колективів та їх  керівників з яскравою перемогою. Бажаємо їм творчої наснаги, нових перемог і високих результатів.

Наші найкращі вітання і окрема подяка батькам учасників народного і зразкового хореографічних колективів міського Будинку культури.

Прочитано 614 разів

ГАЛЕРЕЯ