Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ економіки/Бюджет громадських ініціатив/Сьогодні останній день голосування за проекти бюджету громадських ініціатив!
 • Бюджет громадських ініціатив

  Цього року, за ініціативи міського голови, Мукачево впроваджує реалізацію бюджету громадських ініціатив, що надає шанс всім мукачівцям перетворити рідне місто на місто мрії, пропонуючи проекти, які будуть реалізовані міською владою наступного року.

  ЯКЩО ВИ:

  • небайдужі до життя свого міста
  • бачите проблеми міста та шляхи їх вирішення?
  • мрієте озеленити свій мікрорайон чи покращити умови проживання та відпочинку в ньому
  • втомилися від пошарпаних дворів і розбитих дитячих майданчиків
  • не хочете чекати змін, а готові створювати їх самостійно — бюджет громадських ініціатив це те, що Вам потрібно.
  Детальніше

Бюджет громадських ініціатив

Офіційні WEB - ресурси

П'ятниця, 15 червня 2018 13:23

Сьогодні останній день голосування за проекти бюджету громадських ініціатив!

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Нагадуємо всім мешканцям Мукачева, що саме сьогодні, 15 червня, наближається до завершення черговий етап реалізації конкурсу проектів в рамках бюджету громадських ініціатив 2019.

За два тижні періоду загальноміського голосування, з 1 по 15 червня, кожен мукачівець, який досяг 14-річного віку, мав можливість проголосувати та підтримати 1 великий та 1 малий проект із доступних 8 громадських проектів.

До закінчення доби 15 червня, мукачівці, які не змогли віддати свої голоси підтримки, ще мають можливість проголосувати в електронному вигляді. Необхідно буде обрати проект, авторизуватися за допомогою ЄЦП, банківської картки або картки Мукачівця і натиснути кнопку «Підтримати проект».

Є також альтернативний електронному спосіб підтримати проекти – це в межах робочого часу в ЦНАПі заповнити паперовий бланк, в якому достатньо вказати номери обраних проектів і підписати його. Для ідентифікації особи в ЦНАПі необхідно пред’явити паспорт або ID-картку з витягом з державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання.

На даний час 657 мукачівців скористалися електронним способом голосування і відділи за проекти 790 онлайн голосів. Через ЦНАП в паперовому вигляді проголосувало 202 мукачівця із загальною кількістю 308 голосів підтримки.

Перейшовши по нижчеподаних посиланнях ви можете ознайомитися із детальною інформацією по проектах і також підтримати саме той проект, який вам до більше до вподоби.

Детальну інформацію щодо реєстрації можна отримати на сайті https://mukachevo-budget.e-dem.in.ua/#/ або переглянути відеоролик https://youtu.be/H0cJLEaQjZ8

Перелік проектів доступних для голосування.

Малі проекти:

№1. Встановлення вуличних тренажерів – автор Іваненко Олександр, https://mukachevo-budget.e-dem.in.ua/#/project/2801;

№3. Автономна мобільна «розумна зупинка» громадського транспорту з енергопостачанням від сонячних батарей. Місце розташування вул. Ілони Зріні, зараз – зупинка Льва Толстого – автор Кіш Тетяна, https://mukachevo-budget.e-dem.in.ua/#/project/2808;

№6. Мультиспортивний майданчик вул.Верді – автор Кампов Іван, https://mukachevo-budget.e-dem.in.ua/#/project/2851;

№9. ТУРИСТИЧНА ЛОКАЦІЯ "МУКАЧІВСЬКІ АРТЕФАКТИ" – автор Альохін Сергій, https://mukachevo-budget.e-dem.in.ua/#/project/2842.

Великі проекти:

№2. Сквер «Затишний» - автор Крилов Олексій, https://mukachevo-budget.e-dem.in.ua/#/project/2806;

№4. Відпочинково-оздоровчо-розважальний комплекс «Комфорт» - автор Капітан Ігор, https://mukachevo-budget.e-dem.in.ua/#/project/2812;

№5. Бібліотека дитячих мрій «ЧІЗ» («Читаємо. Інформуємо. Забавляємо.»). Сучасний простір для розвитку особистості. – автор Дьордь Олена, https://mukachevo-budget.e-dem.in.ua/#/project/2829;

№8. Арт простір Мукачева – автор Прижегодський Павло, https://mukachevo-budget.e-dem.in.ua/#/project/2833.

Прочитано 191 разів Останнє редагування П'ятниця, 15 червня 2018 13:24

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box