Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ економіки/Бюджет громадських ініціатив/На черговій сесії міськради планують затвердити проекти Бюджету громадських ініціатив-2019
 • Бюджет громадських ініціатив

  Цього року, за ініціативи міського голови, Мукачево впроваджує реалізацію бюджету громадських ініціатив, що надає шанс всім мукачівцям перетворити рідне місто на місто мрії, пропонуючи проекти, які будуть реалізовані міською владою наступного року.

  ЯКЩО ВИ:

  • небайдужі до життя свого міста
  • бачите проблеми міста та шляхи їх вирішення?
  • мрієте озеленити свій мікрорайон чи покращити умови проживання та відпочинку в ньому
  • втомилися від пошарпаних дворів і розбитих дитячих майданчиків
  • не хочете чекати змін, а готові створювати їх самостійно — бюджет громадських ініціатив це те, що Вам потрібно.
  Детальніше

Бюджет громадських ініціатив

Офіційні WEB - ресурси

Четвер, 12 липня 2018 10:22

На черговій сесії міськради планують затвердити проекти Бюджету громадських ініціатив-2019

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

На черговій сесії, яка відбудеться 26 липня депутати розглянуть проект рішення «Про затвердження переліку проектів, що реалізовуватимуться в рамках Бюджету громадських ініціатив в місті Мукачеві у 2019 році». 

Проектом представлено перелік проектів, що реалізовуватимуться відповідальними структурними підрозділами виконавчого комітету Мукачівської міської ради за рахунок міського бюджету в рамках Бюджету громадських ініціатив.

Всі проекти пройшли загальноміське голосування та розглянуті на засіданні комісії з питань бюджету громадських ініціатив.

Нагадаємо, що 15 червня закінчився черговий етап реалізації бюджету громадських ініціатив 2019 року – загальноміське голосування.
Впродовж двох тижнів мукачівці мали можливість своїми голосами підтримати по одному з великих та малих проектів. Всього за період в голосування взяли участь 1004 мукачівця з них електронний варіант голосування обрали 745 особа, а паперовий 259. За результатами голосування було віддано всього 1275 голосів, з яких 891 онлайн та 384 у ЦНАПі. 

Мукачівська міськрада

Прочитано 190 разів Останнє редагування Четвер, 12 липня 2018 10:28

ГАЛЕРЕЯ