Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ економіки/Бюджет громадських ініціатив/В Мукачеві визначили проекти бюджету громадських ініціатив, які реалізують у 2018 році
 • Бюджет громадських ініціатив

  Цього року, за ініціативи міського голови, Мукачево впроваджує реалізацію бюджету громадських ініціатив, що надає шанс всім мукачівцям перетворити рідне місто на місто мрії, пропонуючи проекти, які будуть реалізовані міською владою наступного року.

  ЯКЩО ВИ:

  • небайдужі до життя свого міста
  • бачите проблеми міста та шляхи їх вирішення?
  • мрієте озеленити свій мікрорайон чи покращити умови проживання та відпочинку в ньому
  • втомилися від пошарпаних дворів і розбитих дитячих майданчиків
  • не хочете чекати змін, а готові створювати їх самостійно — бюджет громадських ініціатив це те, що Вам потрібно.
  Детальніше

Бюджет громадських ініціатив

Офіційні WEB - ресурси

Вівторок, 21 листопада 2017 13:42

В Мукачеві визначили проекти бюджету громадських ініціатив, які реалізують у 2018 році

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

15 листопада завершилося голосування мукачівців за проекти бюджету громадських ініціатив у місті Мукачеві. На розгляд було винесено 10 проектів, з них 4 малих та 6 великих. За два тижні, з 1 - 15 листопада, у голосуванні взяло участь майже 1000 мукачівців.

Так, шляхом загальноміського голосування, мешканці міста визначили пріоритетні проекти і тим самим сформували рейтинг як серед малих так серед великих проектів.

За малі проекти в цілому віддано 650 голосів (500 шляхом голосування у ЦНАПі і 150 електронних). Що до великих проектів, то в цілому на їх підтримку віддали голоси 974 мукачівців (576 шляхом голосування в ЦНАПі і 398 електронних).

Сьогодні відбулося відкрите засідання комісії з питань бюджету громадських ініціатив, на якій і було розглянуто рейтинг голосування та сформовано переліки проектів рекомендованих для затвердження на найближчому засіданні міської ради. Нагадуємо, що загальна сума в межах якої планується реалізовувати громадські ініціативи складає 3 млн грн. з відповідним поділом на 40% - для реалізації великих проектів і 60% для реалізації малих.

Вже наступного року в місті будуть реалізовані проекти: великі – створення мультимедійних майданчиків для молоді, облаштування території для дозвілля та відпочинку дітей і дорослих у сквер-парку Набережна-Валенберга та дитячий ігровий комплекс для початкових класів ЗОШ №13. Серед малих проектів – ремонт доріжок для облаштування території для дозвілля та відпочинку дітей і дорослих у сквер-парку Набережна-Валенберга, створення міського літературно-мистецького музею, створення громадського простору «Софіїн двір» та облаштування благоустрою набережної в районі Черемшини.

«Також, у зв’язку з тим, що в бюджеті громадських ініціатив є вільний залишок запропонував втілити ще один великий проект – пішохідний міст через річку Латориця в мірокрайоні Черемшина. Також комісія підтримала ініціативу з проектування подібного проекту – пішохідного мосту «Монастирський».

Окрім того запропонував долучити ініціаторів проектів до технічних рад, які будуть розглядати проектно-кошторисні документації проектів громадських ініціатив», - повідомляє перший заступник Мукачівського міського голови Ростислав Федів.

Прочитано 478 разів Останнє редагування Вівторок, 21 листопада 2017 14:01

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box