Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ економіки/Бюджет громадських ініціатив/Інформуємо мешканців міста Мукачева про стан реалізації проектів які перемогли в конкурсі Бюджету громадських ініціатив у 2017 році і будуть реалізовані вже цього року
 • Бюджет громадських ініціатив

  Цього року, за ініціативи міського голови, Мукачево впроваджує реалізацію бюджету громадських ініціатив, що надає шанс всім мукачівцям перетворити рідне місто на місто мрії, пропонуючи проекти, які будуть реалізовані міською владою наступного року.

  ЯКЩО ВИ:

  • небайдужі до життя свого міста
  • бачите проблеми міста та шляхи їх вирішення?
  • мрієте озеленити свій мікрорайон чи покращити умови проживання та відпочинку в ньому
  • втомилися від пошарпаних дворів і розбитих дитячих майданчиків
  • не хочете чекати змін, а готові створювати їх самостійно — бюджет громадських ініціатив це те, що Вам потрібно.
  Детальніше

Бюджет громадських ініціатив

Офіційні WEB - ресурси

Четвер, 15 березня 2018 11:19

Інформуємо мешканців міста Мукачева про стан реалізації проектів які перемогли в конкурсі Бюджету громадських ініціатив у 2017 році і будуть реалізовані вже цього року

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

Інформуємо мешканців міста Мукачева про стан реалізації проектів які перемогли в конкурсі Бюджету громадських ініціатив у 2017 році і будуть реалізовані вже цього року.

Нагадуємо, що за результатами конкурсу в категорії малі проекти перемогли:

-           Ремонт існуючих доріжок для облаштування дозвілля та відпочинку Мукачівців у сквер-парку Набережна-Валенберга;

-           «Мукачівський міський літературно-мистецький музей»;

-           Підвищення якості життя мешканців житлового мікрорайону міста Мукачево («Пентагон»), шляхом створення громадського простору «Софіїн Двір»*, розташованого вул. І.Зріні 109а.;

-           Облаштування благоустрою набережної в районі Черемшини для відпочинку населення Мукачева.

В категорії великі проекти перемогли:

-           Створення мультиспортивних майданчиків для молоді, облаштування території для дозвілля та відпочинку дітей і дорослих у сквер-парку Набережна-Валенберга;

-           Дитячий ігровий комплекс для учнів початкових класів ЗОШ №13 та дітей мікрорайону віком 6-11 років;

-           Пішохідний міст через річку Латориця "Черемшина - Росвигово".

            Реалізація проекту в рамках бюджету громадських ініціатив з Влаштування ігрового комплексу для учнів початкових класів ЗОШ № 13 та дітей мікрорайону віком 6-11 років знаходиться на стадії розробки кошторисної документації. 12 березня відповідальним виконавцем, відділом капітального будівництва, було проведено чергову консультацію з автором ідеї та спільно з директором ЗОШ № 13 попередньо погодженні матеріали покриття ігрового майданчику та розташування спортивного інвентарю. Також були визначенні роботи з відновлення існуючих сходів та ґанків, а також влаштування нового пандуса.

            Для візуалізації даного проекту пропонуємо ознайомитися з ескізами до нього.

            Два проекти переможці, «Створення мультиспортивних майданчиків для молоді, облаштування території для дозвілля та відпочинку дітей і дорослих у сквер-парку Набережна-Валенберга» та «Ремонт існуючих доріжок для облаштування дозвілля та відпочинку Мукачівців у сквер-парку Набережна-Валенберга», було об’єднано до одного спільного технічного виконання, оскільки в обидва проекти авторами передбачається реалізувати на одній локації.

            На даний час по сквер-парку проведено зйомку та розробляється робочий проект. Після узгодження з авторами основних моментів по проектах, відповідальний виконавець (управління міського господарства) у відповідності до чинного законодавства розпочне реалізацію проектів.

            Для ознайомлення пропонуємо переглянути візуалізовані ескізи по парку.

  

            По проекту «Підвищення якості життя мешканців житлового мікрорайону міста Мукачево («Пентагон»), шляхом створення громадського простору «Софіїн Двір», розташованого вул. І.Зріні 109а» завершено геодезичну зйомку території реалізації проекту та проводиться робота по розробці візуалізації відповідно до описаних автором проекту заходів.

            Щодо реалізації проекту «Пішохідний міст через річку Латориця «Черемшина – Росвигово», то необхідно зауважити, що для дослідження стану існуючого трубопроводу та можливостей надбудови по ньому пішохідного мосту залучено експертів з поза меж області, які мають відповідний досвід та дозвільні документи. Наразі конкретних висновків по даному об’єкту експерти ще не надали.

            Роботи, які зазначені автором в проекті «Облаштування благоустрою набережної в районі Черемшини для відпочинку населення Мукачева» враховані в корегуванні існуючого проекту «Реконструкція велосипедної доріжки на ділянці км. 1+566 – км. 2+642 від вул. Берегівська об’їзна до вул. Космонавта Бєляєва у м. Мукачево». Також звертаємо увагу на те, що даній ділянці цей проект є дотичним до проектів, які стосуються реконструкції сквер-парку по вул. Валенберга Рауля і тому ведеться робота по ув’язці інфраструктурних елементів всіх проектів. Після проходження необхідних процедур по корегуванню існуючого проекту та погодження автором виду та розміщення основних елементів (лавочки, смітники…) зміни будуть винесені на розгляд технічної ради.

            Міською комплексною Програмою розвитку культури і мистецтв міста Мукачева на 2018-2020 роки, затвердженою рішенням 33 сесії 7-го скликання Мукачівської міської ради №872 від 30.11.2017 року, на створення Мукачівського літературно-мистецького музею передбачено 295,0 тис.грн.

            На даному етапі проектно-кошторисна документація Будинку Національних спільнот отримала позитивний висновок від ДП «Укрдержбудекспертиза», що дає можливість оголошувати тендерну процедуру на проведення ремонтних робіт. Після закінчення ремонту в окремих приміщеннях буде облаштовано музей відповідно до ідеї описаної автором.

            Нагадуємо, що наразі підготовлено проект «Положення про бюджет громадських ініціатив м.Мукачева» в новій редакції, який буде винесено на розгляд міської ради вже наприкінці березня. Даний проект передбачає збільшення виділеної мінімальної суми на реалізацію громадських проектів на 1 мільйон гривень і складе 4 млн.грн. Важливим також є те, що конкурс планується розпочати вже з 1 квітня, а до кінця першого півріччя мали б бути визначені проекти-переможці. Такий підхід дасть можливість ще до кінця поточного року на проекти-переможці виготовити проектно-кошторисну документацію, а з нового року розпочати їх реалізацію.

            Ознайомитися з проектом рішення можна на сайті мукачівської міської ради в розділі регуляторна діяльність.

Відділ економіки

 

Прочитано 321 разів Останнє редагування Четвер, 15 березня 2018 13:42

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних