Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ економіки/Бюджет громадських ініціатив/В Мукачеві триває реалізація проектів бюджету громадських ініціатив
 • Бюджет громадських ініціатив

  Цього року, за ініціативи міського голови, Мукачево впроваджує реалізацію бюджету громадських ініціатив, що надає шанс всім мукачівцям перетворити рідне місто на місто мрії, пропонуючи проекти, які будуть реалізовані міською владою наступного року.

  ЯКЩО ВИ:

  • небайдужі до життя свого міста
  • бачите проблеми міста та шляхи їх вирішення?
  • мрієте озеленити свій мікрорайон чи покращити умови проживання та відпочинку в ньому
  • втомилися від пошарпаних дворів і розбитих дитячих майданчиків
  • не хочете чекати змін, а готові створювати їх самостійно — бюджет громадських ініціатив це те, що Вам потрібно.
  Детальніше

Бюджет громадських ініціатив

Офіційні WEB - ресурси

П'ятниця, 16 березня 2018 09:52

В Мукачеві триває реалізація проектів бюджету громадських ініціатив

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

В місті триває реалізація проектів які перемогли в конкурсі бюджету громадських ініціатив у 2017 році. Нагадуємо, що за результатами конкурсу в категорії малі проекти перемогли:

- Ремонт існуючих доріжок для облаштування дозвілля та відпочинку Мукачівців у сквер-парку Набережна-Валенберга;

- «Мукачівський міський літературно-мистецький музей»;

- Підвищення якості життя мешканців житлового мікрорайону міста Мукачево («Пентагон»), шляхом створення громадського простору «Софіїн Двір»,

- Облаштування благоустрою набережної в районі Черемшини для відпочинку населення Мукачева.

В категорії великі проекти перемогли:

- Створення мультиспортивних майданчиків для молоді, облаштування території для дозвілля та відпочинку дітей і дорослих у сквер-парку Набережна-Валенберга;

- Дитячий ігровий комплекс для учнів початкових класів ЗОШ №13 та дітей мікрорайону віком 6-11 років;

- Пішохідний міст через річку Латориця "Черемшина - Росвигово".

Реалізація проекту в рамках бюджету громадських ініціатив з влаштування ігрового комплексу для учнів початкових класів ЗОШ № 13 та дітей мікрорайону віком 6-11 років

знаходиться на стадії розробки кошторисної документації.

Попередньо погодженні матеріали покриття ігрового майданчику та розташування спортивного інвентарю. Також були визначенні роботи з відновлення існуючих сходів та ганків, а також влаштування нового пандуса.

Два проекти переможці - «Створення мультиспортивних майданчиків для молоді, облаштування території для дозвілля та відпочинку дітей і дорослих у сквер-парку Набережна-Валенберга» та «Ремонт існуючих доріжок для облаштування дозвілля та відпочинку мукачівців у сквер-парку Набережна-Валенберга», було об’єднано до одного спільного технічного виконання, оскільки в обидва проекти авторами передбачається реалізувати на одній локації.

На даний час по сквер-парку проведено зйомку та розробляється робочий проект. Після узгодження з авторами основних моментів по проектах, відповідальний виконавець (управління міського господарства) у відповідності до чинного законодавства розпочне реалізацію проектів.

По проекту «Підвищення якості життя мешканців житлового мікрорайону міста Мукачево («Пентагон»), шляхом створення громадського простору «Софіїн Двір», розташованого вул. І.Зріні 109а» завершено геодезичну зйомку території реалізації проекту та проводиться робота по розробці візуалізації відповідно до описаних автором проекту заходів.

Щодо реалізації проекту «Пішохідний міст через річку Латориця «Черемшина – Росвигово», то необхідно зауважити, що для дослідження стану існуючого трубопроводу та можливостей надбудови по ньому пішохідного мосту залучено експертів з поза меж області, які мають відповідний досвід та дозвільні документи. Наразі конкретних висновків по даному об’єкту експерти ще не надали.

Роботи, які зазначені автором в проекті «Облаштування благоустрою набережної в районі Черемшини для відпочинку населення Мукачева» враховані в корегуванні існуючого проекту «Реконструкція велосипедної доріжки на ділянці км. 1+566 – км. 2+642 від вул. Берегівська об’їзна до вул. Космонавта Бєляєва у м. Мукачево». Також звертаємо увагу на те, що даній ділянці цей проект є дотичним до проектів, які стосуються реконструкції сквер-парку по вул. Валенберга Рауля і тому ведеться робота по ув’язці інфраструктурних елементів всіх проектів. Після проходження необхідних процедур по корегуванню існуючого проекту та погодження автором виду та розміщення основних елементів зміни будуть винесені на розгляд технічної ради.

Міською комплексною Програмою розвитку культури і мистецтв міста Мукачева на 2018-2020 роки, на створення Мукачівського літературно-мистецького музею передбачено 295 тис.грн.

На даному етапі проектно-кошторисна документація Будинку Національних спільнот отримала позитивний висновок від ДП «Укрдержбудекспертиза», що дає можливість оголошувати тендерну процедуру на проведення ремонтних робіт. Після закінчення ремонту в окремих приміщеннях буде облаштовано музей відповідно до ідеї описаної автором.

Нагадуємо, що наразі підготовлено проект «Положення про бюджет громадських ініціатив м.Мукачева» в новій редакції, який буде винесено на розгляд міської ради вже наприкінці березня. Даний проект передбачає збільшення виділеної мінімальної суми на реалізацію громадських проектів на 1 мільйон гривень і складе 4 млн.грн. Вважливим також є те, що конкурс планується розпочати вже з 1 квітня, а до кінця першого півріччя мали б бути визначені проекти-переможці. Такий підхід дасть можливість ще до кінця поточного року на проекти-переможці виготовити проектно-кошторисну документацію, а з нового року розпочати їх реалізацію.

Прочитано 284 разів Останнє редагування П'ятниця, 16 березня 2018 21:15

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних