Версія для друку
П'ятниця, 30 березня 2018 13:08

Депутати прийняли Положення «Про бюджет громадських ініціатив Мукачева» в новій редакції

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

На засіданні сесії Мукачівської міської ради 29 березня депутати прийняли Положення «Про бюджет громадських ініціатив Мукачева» в новій редакції. З повним текстом Положення можна ознайомитися за посиланням: (Рішення №981 від 29.03.2018 року)

Важливі зміни в положенні стосуються прискорення проведення конкурсу та процедури визначення проектів переможців. Так, конкурс розпочнеться вже з 1 квітня поточного року. Такий підхід дає можливість завершити процедуру визначення проектів-переможців шляхом загальноміського голосування до кінця першого півріччя. Впродовж другого півріччя 2018 року відповідальні структурні підрозділи матимуть можливість виготовити проектно-кошторисні документації для того, щоб у бюджет на наступний рік вже була можливість включити конкретні проекти з чіткими обсягами коштів необхідними для їх реалізації.

Крім того, змінами до документу збільшено загальний мінімальний обсяг бюджету громадських ініціатив міста Мукачева до 4-х мільйонів гривень, а для оптимізації використання виділеного для реалізації проектів фінансування, перерозподілено пропорції між великими та малими проектами, що дасть можливість вирівняти кількість виграшних проектів в двох категоріях.

Отож, інформуємо всіх мукачівців, що вже з 1 квітня всі бажаючі матимуть можливість подати заявку на реалізацію власної ідеї по розвитку нашого міста. Подача проектів триватиме до 30 квітня і може бути здійснена як в електронному вигляді на порталі http://initiativ.e-dem.in.ua так і в паперовому через ЦНАП.

Анкету для заповнення можна завантажити за посиланням:

-                     у pdf форматі;

-                     у doc форматі.

Отримати додаткову інформацію чи консультацію щодо участі в конкурсі та по заповненню документів можна отримати у відділі економіки виконавчого комітету Мукачівської міської ради (2-ий поверх, каб. 56), тел.: +3803131 5-48-49, ел. пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., https://www.facebook.com/%D0%92%D1%96%D0%B4%D0%B4%D1%96%D0%BB-%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%BC%D1%96%D0%BA%D0%B8-1671683433086112/

 

Прочитано 139 разів
Відділ економіки

Останні з Відділ економіки

Схожі матеріали (за тегом)