Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ економіки/Бюджет громадських ініціатив/Місто Мукачево підключено до нової системи Бюджету громадських ініціатив
 • Бюджет громадських ініціатив

  Цього року, за ініціативи міського голови, Мукачево впроваджує реалізацію бюджету громадських ініціатив, що надає шанс всім мукачівцям перетворити рідне місто на місто мрії, пропонуючи проекти, які будуть реалізовані міською владою наступного року.

  ЯКЩО ВИ:

  • небайдужі до життя свого міста
  • бачите проблеми міста та шляхи їх вирішення?
  • мрієте озеленити свій мікрорайон чи покращити умови проживання та відпочинку в ньому
  • втомилися від пошарпаних дворів і розбитих дитячих майданчиків
  • не хочете чекати змін, а готові створювати їх самостійно — бюджет громадських ініціатив це те, що Вам потрібно.
  Детальніше

Бюджет громадських ініціатив

Офіційні WEB - ресурси

Понеділок, 23 квітня 2018 12:47

Місто Мукачево підключено до нової системи Бюджету громадських ініціатив

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Шановні мукачівці, інформуємо Вас, що реалізація бюджету громадських ініціатив знаходиться в активній фазі реєстрації проектів, які будуть реалізовуватися у 2019 році.

Для полегшення роботи, як авторам потенційних проектів так і для всіх активних мешканців, місто Мукачево підключено до нової системи. Від тепер всі можуть зареєструватися на новій платформі і отримувати оперативну інформацію про хід реалізації проектів БГІ в нашому місті. Нова система є більш зручною та інтуїтивно зрозумілою для реєстрації, моніторингу проектів та для голосування. Крім того, за словами розробників, враховано всі зауваження та пропозиції, які було виявлено під час практичної реалізації громадських проектів у багатьох містах в тому числі, Мукачеві.

Нова платформа доступна за адресою: https://mukachevo-budget.e-dem.in.ua/#/.

Наразі відбувається імпорт даних та проектів із старої системи на нову. Запевняємо всіх мукачівців, що всі проекти чи інформація, які було подано в рамках конкурсу проектів для реалізації у 2019 році у старій системі буде перенесено до нової системи відповідно до нового формату. Станом на 23 квітня на конкурс подано 1 малий проект – «Встановлення вуличних тренажерів» (299000 грн) автором якого є Іваненко Олександр.

Також нагадуємо, що зареєструвати проект для участі в конкурсі проектів бюджету громадських ініціатив м.Мукачева можна в електронному вигляді до закінчення доби 30 квітня. В паперовому вигляді заявку можна зареєструвати в межах робочого часу через ЦНАП.

Якщо у вас виникають запитання по заповненню анкети чи є пропозиції по вдосконалення роботи системи ,або Ви помітили помилку – просимо звертатися до відділу економіки по телефону в Мукачеві: 5-48-49 або електронній пошті Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Крім того, свої питання, побажання та пропозиції ви можете залишати на нашій сторінці у ФБ: https://www.facebook.com/%D0%92%D1%96%D0%B4%D0%B4%D1%96%D0%BB-%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%BC%D1%96%D0%BA%D0%B8-1671683433086112/.

Прочитано 351 разів Останнє редагування Понеділок, 23 квітня 2018 12:52

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box