Ви тутСтратегії розвитку Мукачева до 2027р./Хід розробки/Триває обговорення профілю міста Мукачева
П'ятниця, 21 червня 2019 12:40

Триває обговорення профілю міста Мукачева

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Вчора, в одній зі шкіл в центральній частині міста відбулося засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку міста Мукачева до 2027 року.

На засіданні всі присутні ознайомилися з презентацією Профілю міста Мукачева та результатами опитування містян та бізнесу. Крім презентації, в рамках робочого засідання учасники поділившись на тематичні групи напрацьовували місію та бачення щодо розвитку міста Мукачева та обговорили внутрішні фактори впливу (слабкі та сильні сторони) та зовнішні (можливості та загрози), що є необхідною умовою для проведення SWOT- аналізу. Всі учасники працювали поділившись на тематичні групи. Робота проходила дуже цікаво конструктивно та у форматі жвавих дискусій.

Дякуємо всім хто долучився до обговорення Профілю міста Мукачева і нагадуємо, що робота по розробці Стратегії розвитку триває. Запрошуємо всіх активних мукачівців, представників бізнесу, молодь, спеціалістів різних галузей долучитися до роботи робочої групи, до обговорення профілю та підготовлених матеріалів до Стратегічного розвитку міста Мукачева.

Якщо Ви помітили помилки, неточності чи у Вас є додаткова інформація з достовірних джерел до розділів, які містяться у матеріалах просимо звертатися до відділу економіки для внесення змін. (е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Також, якщо у Вас є зауваження чи конкретні обґрунтовані пропозиції, доповнення чи цікаві ідеї до організації роботи та розробки самої Стратегії розвитку нашого міста, просимо, так само звернутися до нас та обговорити подальші кроки співпраці.

Ознайомитися з повним текстом Профілю міста Мукачева можна на офіційному сайті Мукачівської міської ради за посиланням: https://www.mukachevo-rada.gov.ua/index.php/ekonomika/strategiji-rozvitku-mukacheva-do-2027r/khid-rozrobki/item/download/2710_20f4bd1488e90269386efdf58e94f380.

Відділ економіки

Прочитано 145 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація