Ви тутСтратегії розвитку Мукачева до 2027р./Хід розробки/Фотозвіт з робочої зустрічі робочої групи по розробці Стратегії розвитку Мукачівської міської ОТГ до 2027 року
Четвер, 19 вересня 2019 16:27

Фотозвіт з робочої зустрічі робочої групи по розробці Стратегії розвитку Мукачівської міської ОТГ до 2027 року

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Публікуємо короткий фото звіт про роботу над створенням проектів та ідей стратегічного розвитку Мукачівської ОТГ 12 вересня 2019 року. У роботі взяли участь члени робочої групи, представники малого бізнесу м.Мукачева, керівники структурних підрозділів виконавчого комітету Мукачівської міської ради, в.о. старост сіл Мукачівської міської ОТГ, керівники комунальних підприємств міста, представники соціальної, медичної та освітньої галузей та представники активної молоді міста.

В рамках робочої зустрічі учасники ознайомилися із напрацюваннями попередніх зустрічей, із методикою та формою проекту, яку необхідною заповнити для включення проекту до стратегічного документу розвитку громади.

В другій частині робочої зустрічі, на прикладі заповнених заявок було проаналізовано основні моменти про те, як саме заповнити відповідні поля форми. Як правильно сформувати основну суть по кожному полю та які саме якісні та кількість показники результативності проекту включати. Після детального опрацювання учасники мали можливість описати свої ідеї відповідно до форми та отримати індивідуальні консультації, корективи, побажання по кожному проекту.

Відділ економіки

 

Прочитано 74 разів Останнє редагування Четвер, 19 вересня 2019 16:30

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація