Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління міського господарства/ММКП "Громадський транспорт Мукачева"/В Мукачеві депутати затвердили правила користування міським пасажирським транспортом

Офіційні WEB - ресурси

П'ятниця, 02 червня 2017 11:07

В Мукачеві депутати затвердили правила користування міським пасажирським транспортом

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Правила визначають порядок проїзду пасажирів та його оплату, порядок обігу електронного квитка, взаємовідносини перевізника і пасажирів, їх права та обов'язки.

В нових автобусах діятиме автоматизована система обліку оплати проїзду ― програмно-технічний комплекс, призначений для здійснення обліку наданих транспортних послуг за допомогою електронного квитка. Правила передбачають засоби оплати послуг, зокрема це буде безконтактна банківська картка - Visa, MasterCard або інша, яка має можливість безконтактної оплати проїзду або безконтактна картка працівника – смарт-картка, яка знаходиться в працівника перевізника та за допомогою якої, після оплати проїзду пасажиром безпосередньо такому працівнику, ним проводиться реєстрація оплати та видається квиток.

Діятиме і білетний серверінтернет-ресурс, за допомогою якого пасажир має можливість віддаленого доступу до даних по електронному квитку та керування ним, поповнення електронного квитка через автомати самообслуговування.

Діятиме при перевезенні електронний квиток ― проїзний документ встановленої форми, який після реєстрації в автоматизованій системі обліку оплати проїзду дає право пасажиру на одержання транспортних послуг.

Посадка та висадка пасажирів здійснюватиметься виключно на зупинках громадського транспорту, що передбачені маршрутом.

Мукачівська міськрада

Прочитано 542 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box