Державні установи

П'ятниця, 03 лютого 2017 10:05

Шлюб за добу

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

 

В м.Ужгороді працює пілотний проект «Шлюб за добу».

Кабінетом Міністрів України прийнято розпорядження від 11.01.2017 №10-р "Про внесення змін до пункту 1 розпорядження КМУ від 13.07.2016 №502", яким розширено перелік міст, де запроваджено пілотний проект щодо державної реєстрації шлюбу ("Шлюб за добу"), зокрема до пілотного проекту включено місто Ужгород.

Наразі, організацію проведення державної реєстрації шлюбу в рамках пілотного проекту в м. Ужгороді проводять Закарпатський музей народної архітектури та побуту, Закарпатський академічний обласний театр ляльок, Закарпатська обласна філармонія.

Перевагами пілотного проекту "Шлюб за добу" є спрощена процедура державної реєстрації шлюбу, відсутність необхідності звернення до відділів ДРАЦС, проведення реєстрації шлюбу у час та у місці, обраному нареченими.

Нагадуємо, що пілотний проект Міністерства юстиції України "Шлюб за добу" успішно; функціонує у містах Києві, Львові, Одесі, Херсоні, Маріуполі та Сєвєродонецьку, Вінниці, Дніпрі, Луцьку, Миколаєві, Кам'янець-Подільському, Рівному, Житомирі та Харкові, Івано-Франківську, Ужгороді* Сумах, Тернополі, Чернігові та Чернівцях.

Начальник                                        А.А.Ангел

Прочитано 1360 разів
Детальніше в цій категорії: « Державна реєстрація народження

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація