Ви тутМіська влада/Радники міського голови/Васько Володимир Володимирович — радник міського голови

Васько Володимир Володимирович — радник міського голови

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

 

 

Васько Володимир Володимирович — радник міського голови

Розпорядок роботи:

1. Тривалість робочого дня — з 9:00 до 18:00.

2. Перерва на обід з 13:00 до 14:00.

Контакти:

Тел.: (03131) 2-24-01

Адреса: 89600, Закарпатська обл., м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (каб. № 45)

Розробляє пропозиції до проектів нормативно-правових актів з питань підтримки учасників АТО на сході України та їх сімей, узагальнює та подає міському голові пропозиції та зауваження щодо вирішення питань, пов’язаних з організацією та наданням допомоги учасникам АТО, військовослужбовцям, демобілізованим військовослужбовцям, пораненим, іншим особам, які постраждали внаслідок бойових дій у зоні проведення АТО, сім’ям зазначених осіб та інших питань.

Подає пропозиції міському голові з надання соціальної підтримки і реабілітації учасників АТО та їх родин, які, внаслідок об'єктивних причин, ще не отримали офіційного підтвердження свого статусу. Організовує публічні заходи для обговорення актуальних питань щодо допомоги учасникам АТО.

Забезпечує взаємодію між волонтерськими, благодійними та громадськими організаціями міста Мукачева та області, які надають допомогу учасникам АТО на сході України та їх сім'ям.

Надає консультативну допомогу та сприяє учасникам АТО щодо лікування, реабілітації, адаптації, працевлаштування інших питань соціального захисту.

           

 

 

Прочитано 2052 разів

ГАЛЕРЕЯ