Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Більше 4 млн. гривень цьогоріч передбачили в бюджету Мукачева на програму розвитку освіти
П'ятниця, 25 травня 2018 11:02

Більше 4 млн. гривень цьогоріч передбачили в бюджету Мукачева на програму розвитку освіти

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

На черговій сесії міськради депутати внесли зміни до програми розвитку освіти м. Мукачева на 2018-2020 роки, збільшивши фінансовий ресурс майже на 300 тисяч гривень. За рахунок цих коштів влітку в оздоровчих таборах зможуть відпочити 67 учнів 5-7 класів, переможців міських олімпіад. Для відзначення кращих учнів 5-7 класів закладів загальної середньої освіти за успіхи у навчанні за підсумками 2017-2018 навчального року (послуги проживання та транспортні послуги) буде виділено 288 тис. гривень.

Цьогоріч на реалізацію програми виділять 4 млн. 28 тис. гривень. Більше мільйона передбачено на впровадження механізму стимулювання обдарованої молоді, педпрацівників. Так, влада міста фінансуватиме забезпечення освітніх закладів сучасними комп’ютерними комплексами та інтерактивним мультимедійним обладнанням, оновлення комп'ютерної техніки, системними і прикладними програмними продуктами, антивірусними програмами, серверним обладнанням. Також фінансуватимуть зміцнення навчально-методичної та матеріально-технічної бази закладів освіти.

Мукачівська міськрада

Прочитано 211 разів

ГАЛЕРЕЯ