Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/100 днів: соціальна сфера
П'ятниця, 04 березня 2016 11:14

100 днів: соціальна сфера

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Впорядковано роботу з опрацювання заяв на субсидії. Станом на листопад 2015 року було майже сім тисяч неопрацьованих звернень. На сьогодні, враховуючи понад дві тисячі нових заяв на субсидії, непризначеними залишаються 1190. Ці пакети документів, наразі, на опрацюванні в податковій та газовому. Як тільки ці структури підтвердять достовірність поданих заявниками даних, субсидії будуть призначені.

Бюджетом передбачено придбання сервера, який дозволить підєднати внутрішню мережу до загальнодержавної програми з нарахування субсидій і вже з квітня розпочати нараховувати субсидії за новими стандартами.

Розроблено й затверджено нову місцеву програму «Додаткового соціально-медичного захисту мукачівців на 2016 рік». Програмою передбачено близько двадцяти видів допомог, серед яких і допомога на дороговартісне лікування й операції по катаракті. За два місяці поточного року таку допомогу (на лікування) отримали близько сотні мукачівців на суму майже півтора мільйона гривень. Інших видів допомог було нараховано на суму понад 85 тисяч грн.

Проводиться робота для організації гарячої телефонної лінії, яка дозволить вирішити значну частку проблем громадян без їхнього візиту до УПСЗН.

За дорученням міського голови, УПСЗН активно долучилося до розробки нової Комплексної програми, яка спрямована на вирішення проблем людей з інвалідністю.

Планується оголосити конкурс соціальних проектів і частково профінансувати впровадження соцпроекту, за який проголосує громада міста.

Загальна кількість адміністративних послуг збільшено з 128 до 142 видів за рахунок послуг управління соціального захисту населення.

Придбано 6 квартир учасникам АТО. З міського бюджету співфінансували – 1,3 млн. гривень виділено для цих потреб.

Мукачівська міськрада

Прочитано 724 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація