Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В «Паланку» вже вдруге влаштували реконструкцію весілля Зріні та Текелі
Неділя, 17 червня 2018 07:04

В «Паланку» вже вдруге влаштували реконструкцію весілля Зріні та Текелі

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 


Сьогодні в Мукачівському замку «Паланок» вдруге відтворили середньовічне весілля 39-річної Ілони Зріні та 25-річного Імре Текелі. Саме 15 червня 1682 року у Мукачеві святкували весілля двох важливих історичних постатей, яке згодом вплинуло на життя всієї Європи. Володарка замку Ілона Зріні вийшла заміж за угорського графа Імре Текелі, політичного лідера, керівника антигабсбурзького руху куруців, який був молодший за неї. 
В «Паланку» організували історичну реконструкцію весілля. Імре Текелі прибув у замок на білому коні і пара і взяла шлюб у верхньому дворі замку, який сьогодні прикрасили для виїзної церемонії. Священик освятив їх шлюб, про що містян сповістили вистрілами з гармат з веж «Паланку». 

В Паланку організували середньовічний ярмарок, де була представлена продукція виноробів, пивоварів, кулінарів, ремісників, торговців. Протягом дня тривають лицарські турніри, військові атракції, середньовічні танці та музика, стрільби з луків тощо. 
Щогодини на східному бастіоні замку Паланок влаштовують стрільб з стародавніх гармат
Вже ввечері організована програма й для дітей - квест-екскурсія середньовічним замком.

Завтра з 11:00 також працюватиме середньовічний ярмарок, а о 15:00 відбудеться реконструкція штурму Мукачівського замку.

Мукачівська міськрада

 

Прочитано 266 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація