Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Учнівський проект «Майбутнє Мукачева в наших руках» планують втілити в життя
Середа, 09 березня 2016 16:46

Учнівський проект «Майбутнє Мукачева в наших руках» планують втілити в життя

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Пропозиції розробленого Мукачівською учнівською Радою старшокласників проекту «Майбутнє міста в наших руках» планують втілити в життя. Минулого тижня лідери учнівського врядування міста представили проект. Нині його було детально обговорено за участі школярів, міського голови Андрія Балоги, першого заступника міського голови Ростислава Федіва, керівників структурних підрозділів міськвиконкому.

Раду старшокласників створено 10 років тому. Її представниками є понад 300 учнів 8-11 класів. Активістами розроблено проект «Майбутнє Мукачева в наших руках». Проект складається із пяти блоків – спорт, економіка, освіта, екологія, соціальна сфера. Зі своїми ідеями школярі поділилися з представниками міської влади. Їх міський голова пообіцяв врахувати при прийнятті рішень з благоустрою міста, при внесенні змін до бюджету міста.

Так, учні пропонують облаштувати в міському парку «Перемога» скейт-зони, встановити тут інтерактивні скульптури, організувати в місті букросинг, створити базовий тир для навчальних закладів міста, звести будинок Святого Миколая, провести в замку фестиваль ремісничих професій, облаштувати дитячі майданчики, оновити систему освітлення в місті, облаштувати в школах шкафчиків для школярів, створити зони для вигулювання собак та чимало інших проектів. Пропонують провести наприкінці квітня загальноміську акцію з прибирання міста. В дитлікарні школярі можуть долучитися до арт-проекту з графічного оформлення стін. В місті пропонують встановити спеціальні контейнери для збору одягу для обездолених.

Андрій Балога зазначив – ідеї будуть втілюватися в місті. В діючі програми будуть вноситися зміни для реалізації слушних пропозицій. Деякі проекти вже найближчим часом почнуть виконувати. Це стосується й облаштування дитячих майданчиків в різних мікрорайонах міста – їх буде встановлено більше десяти. Також незабаром старує проект з модернізації освітлення вулиць, оновлюється Будинок школяра. Всі озвучені школярами проекти з благоустрою міста будуть на контролі у міської влади. Особлива увага – міським паркам. При їх оновлені будуть втілювати й ініціативи молоді міста.

Подібні зустрічі з учнівським активом міста планують проводити щомісяця. В ході наступної аналізуватимуть – які проекти вже втілюються.

Мукачівська міськрада

Прочитано 1189 разів

ГАЛЕРЕЯ