Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Депутати Мукачівської міськради надіслали звернення до Президента з вимогою невідкладно підписати законопроект щодо фінансування ПТУ
П'ятниця, 11 березня 2016 10:47

Депутати Мукачівської міськради надіслали звернення до Президента з вимогою невідкладно підписати законопроект щодо фінансування ПТУ

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Більшість депутатів Мукачівської міської ради підтримала Звернення до Президента з вимогою невідкладно підписати законопроект щодо фінансування ПТУ. Звернення підписали 27 депутатів міськради. Сьогодні Звернення буде відправлено до Адміністрації Президента.

«Верховною Радою України 04.02.2016 року ухвалено проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» щодо фінансування професійно-технічної освіти», яким  передбачається, що фінансування таких закладів здійснюватиметься за рахунок коштів обласного бюджету та з бюджетів міст, що є обласними центрами, а також за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету. 

Даний проект Закону направлено Вам на підпис 09.02.2016 року.

Враховуючи вищевикладене та з метою зняття соціальної напруги вимагаємо невідкладно підписати вказаний Закон», - йдеться в тексті звернення.

Мукачівська міськрада

Прочитано 1009 разів

ГАЛЕРЕЯ