Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Володимир Феськов: У громади Нижнього Коропця є два варіанти приєднання до Мукачева
Вівторок, 17 липня 2018 16:05

Володимир Феськов: У громади Нижнього Коропця є два варіанти приєднання до Мукачева

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

Радник з питань децентралізації Закарпатського Центру розвитку місцевого самоврядування Володимир Феськов зазначає, що населений пункт має два варіанти приєднання до Мукачева. «Нижній Коропець і Мукачево наразі не є суб’єктами добровільного об’єднання територіальних громад, допоки до міської громади Мукачева не приєднана Павшинська сільска громада.

Є інший сценарій, в якому Павшинська сільська та Нижньокоропецька сільська громади одночасно приєднуються до Мукачівської міської територіальної громади. Тобто дві одночасно, і в цьому випадку головне, щоб в одної з сільських громад була суміжність з Мукачевом.

Я переконаний, що ініціатори приєднання Нижнього Коропця про це чудово знають. І зважаючи на те, що Павшинська громада вже розпочала приєднавчий процес, Нижньокоропецька вирішила теж не гаяти часу. Тому обговорення в селі Нижній Коропець я б назвав «роботою на випередження». Логіку процесу важко не помітити. Нижній Коропець має 2 законні сценарії як стати об'єднаною територіальною громадою з центром в місті Мукачево.

Мукачівська міськрада

Прочитано 200 разів

ГАЛЕРЕЯ