Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Міський голова провів прийом громадян
Вівторок, 17 липня 2018 16:12

Міський голова провів прийом громадян

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Сьогодні міський голова Мукачева Андрій Балога провів прийом громадян. Більшість питань вже традиційно стосувалися питань благоустрою та розбудови інфраструктури. Мешканці вулиці Івана Парканія підписали колективне звернення-скаргу щодо цілодобового графіку роботи магазину на їх вулиці. За словами мешканців робота магазину в нічний час спричиняє порушення тиші, нерідко біля нього стаються бійки. Магазин знаходиться під житловим будинком, і це створює суттєві незручності для його мешканців у нічний час. «Просимо переглянути графік роботи, адже у нас нема спокою ні у нічний час, ні на вихідних через постійний галас у закладі. Особливо важко родинам з маленькими дітьми», - скаржилися мешканці. Міський голова дав доручення винести на чергове засідання виконавчого комітету проект рішення про обмеження роботи закладу до 22 години , а на вихідних – ще пропонується ще обмеженіший графік.

Мешканка вулиці Олександра Грибоєдова скаржилася на майбутнє сусідство неподалік її будинку КНС. Як запевнили в управлінні міського господарства проектна документація з реконструкції вулиці, в тому числі й будівництво каналізаційної насосної станції отримала позитивний висновок від експертів. Так, вже завершено тендерні процедури щодо будівництва каналізаційно-насосної станції та реконструкцію в Борок-Телепі. Завдяки цьому каналізаційна мережа буде зведена на 16 вулицях. Запроектована станцію буде найсучаснішою в місті. Мешканку також запевнили, що питання заїзду до її будинку буде вирішено.

Депутат міськради Олександр Лізанець разом з мешканцями багатоповерхівки по вулиці Першотравнева Набережна просили сприяння щодо вирішення проблем мешканців будинку. Кілька років тому підрядна організація проводила капремонт даху, але тепер виникли труднощі з водостічними трубами. Як запевнили в управлінні міського господарства працівники підрядної організації погодилися усунути недоліки. Також в ході прийому мешканці будинку схвально відгукнулися на пропозицію створити ОСББ, при цьому за рахунок міської програми маючи можливість отримати фінансову допомогу на модернізацію багатоповерхівки.

Мукачівська міськрада

 

Прочитано 196 разів

ГАЛЕРЕЯ