Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Комісії розглянули питання щодо передачі у комунальну власність майнових комплексів ПТУ
Вівторок, 15 березня 2016 16:43

Комісії розглянули питання щодо передачі у комунальну власність майнових комплексів ПТУ

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Сьогодні у сесійному залі відбулося спільне засідання постійних комісій з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, комунальної власності та земельних відносин, освіти, культури, молоді і спорту та духовного розвитку. Комісії розглянули питання щодо передачі у комунальну власність територіальної громади міста Мукачева майнових комплексів професійно-технічних закладів міста.

Доповідав начальник юридичного відділу міськвиконкому Павло Немеш, який зазначив, що на сьогоднішній день чинною залишається стаття 27 Закону України “Про Державний бюджет України на 2016 рік”. Цією  статтею Кабінету Міністрів України доручено забезпечити передачу з державної власності у комунальну власність відповідних установ, закладів та організацій. Йдеться про ПТУ. На сьогоднішній день жодних дій зі сторони Кабінету Міністрів України щодо виконання даної статті не вчинено.

На сесії планують розглянути звернення до Прем’єр-міністра України, Міністра освіти і науки України по питанню фінансування професійно-технічних училищ міста.

«З метою як найшвидшого вирішення питання  фінансування  закладів професійно-технічної освіти Мукачівська міська рада вимагає негайно вжити всі необхідні дії щодо передачі з державної власності у комунальну власність відповідних установ, закладів та організацій для можливості їх утримання у відповідності до чинного законодавства», - йдеться в проекті звернення.

Мукачівська міськрада

Прочитано 597 разів

ГАЛЕРЕЯ