Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Мукачево активізує контакти з угорським Будоваром
Середа, 16 березня 2016 15:54

Мукачево активізує контакти з угорським Будоваром

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

 

Делегація Мукачева – міський голова Андрій Балога та депутат облради Золтан Ленд’єл побували з робочим візитом в угорському місті Будовар – перший округ Будапешта. Йшлося про активізацію співпраці міст-побратимів.

Угоду про співпрацю з містом-побратимом Будоваром підписано три роки тому. І вже є результати реалізації угоди. І в першу чергу це стосуються гуманітарних проектів. Наразі партнерство планують розширити і в інших сферах - важлива і співпраця економічна, обмін досвідом у веденні міського господарства. Перейматимуть і практику у проведенні різних фестивалів.  Працюватимуть на перспективу, адже від такої співпраці,  розповідають  керівники самоврядувань, всі тільки виграють. Вже літом реалізують черговий гуманітарний проект – школярі Мукачева матимуть змогу відпочивати на озері Балатон в Угорщині.

Андрій Балога та Золтан Ленд’єл провели робочу зустріч з міським головою Будовару Габором Томашем Нодєм, в ході якої йшлося  про аспекти двосторонньої співпраці.

Вчора делегація з Мукачева разом з угорськими партнерами взяла участь у покладанні квітів  на площі Діс. Опісля, взяли участь в заходах та програмах в Будоварі з нагоди річниці Угорської визвольної революції 1848-1849 років. Наголошувалося -  для Угорщини ці роки були напевно найважчими. Його народ гідно відстоював свої права, захищаючи державу, в результаті чого у квітні 1849 року Угорщину було проголошено незалежною республікою.

Революційні події дійшли і до Закарпаття. Серед міст - учасників цих подій стало і місто Мукачево, в якому відбулася найбільш відома битва 22 квітня 1849 року під командуванням майора Йосифа Мартіні і до якого приєдналося місцеве народне ополчення. Ця битва ввійшла в історію під назвою “Підгорянська”.

Мукачівська міськрада

Прочитано 577 разів

ГАЛЕРЕЯ