Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В Мукачеві комунальне підприємство придбало спецтехніку
Вівторок, 31 липня 2018 11:38

В Мукачеві комунальне підприємство придбало спецтехніку

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Міське комунальне підприємство «Ремонтно-будівельне управління»придбало через систему публічних закупівель спецтехніку, якою вже проводиться викошування берегів річки Латориця. Підприємство придбало косарку-кущоріз Femac 302 6,3 м - 600 320 грн, насадка дискова Femac DFG-12 - 189 120 грн, мульчер Midiforst DT 250 - 1 184 000 грн

Косарка-кущоріз з максимальним вильотом стріли для збільшення робочої зони оброблюваної поверхні застосовуються для скошування від рослинності узбіч автомобільних доріг. Зручний при проведенні робіт за огорожами бар'єрного типу, очищення берегів каналів водойм, обрізки гілок і формування крон дерев.

Насадка дискова набагато швидше справляється з косінням трави, а також подрібненням чагарнику, Подрібнює траву і чагарник з діаметром стовбура до 1,5 см.

Також придбано і мульчер, який можна застосовувати і для вирубки деревцят , очищення грунтів догляд за зонами відпочинку і озеленити територією розчищення ділянок після лісозаготівлі догляд за схилами, узбіччями, берегами річок.

 

Мукачівська міськрада

Прочитано 114 разів

ГАЛЕРЕЯ