Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В Мукачеві триває конкурс на посади керівників навчальних закладів
Середа, 15 серпня 2018 14:44

В Мукачеві триває конкурс на посади керівників навчальних закладів

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

 

 

Сьогодні в міській раді продовжився конкурс на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти комунальної власності міста. На комісії розглядали презентації кандидатів на посаду керівника ЗОШ №2 (претендував діючий директор Михайло Лабош), СШ №4 (претендував діючий директор Віталій Якимчук та завуч закладу Вікторія Мишак), НВК №6 (претендував діючий директор Катерина Маховська), НВК №10 (претендував діючий директор Наталія Жабко), СШ №16 (претендував діючий директор Василь Ілов) та гімназії (претендував діючий директор Андріана Бойко).

За результатами конкурсу комісія має право рекомендувати призначати і підписати контракти з претендентами на посади протягом трьох днів, якщо відсутня процедура оскарження конкурсу. Керівники у всіх закладах, за виключенням СШ №4 не зміняться, діючі керівники виграли конкурс на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти. З ними пропонуватиметься підписати контракти. Щодо СШ №4 більшість голосів за результатами конкурсу отримала Вікторія Мишак.

Згідно положення керівник закладу загальної середньої освіти призначається на посаду за результатами конкурсного відбору строком на 6 років (строком на 2 роки для особи, яка призначається на посаду вперше), на підставі рішення конкурсної комісії.

Мукачівська міськрада

 

Прочитано 519 разів

ГАЛЕРЕЯ