Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В Мукачеві виділили 357 тис. на відшкодування вартості тарифів з утримання ліфтів
Четвер, 16 серпня 2018 09:00

В Мукачеві виділили 357 тис. на відшкодування вартості тарифів з утримання ліфтів

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

Цьогоріч в Мукачеві прийнята програма «Відшкодування різниці між затвердженим тарифом та розміром економічно обґрунтованих витрат на утримання ліфтового господарства житлового фонду м. Мукачево на 2018-2020 роки». На реалізацію програми з міського бюджету вже виділено 357 тис. гривень.

Програмою передбачено відшкодування різниці між затвердженим тарифом та розміром економічно обґрунтованих витрат на утримання ліфтового господарства житлового фонду м. Мукачево підприємству – надавачу житлово-комунальних послуг з організації та виконання технічного обслуговування ліфтів та систем диспетчеризації житлового фонду територіальної громади м. Мукачево.

У житловому фонді міста нараховується 82 ліфти. Технічне обслуговування та ремонт ліфтів здійснює спеціалізована організація ТОВ «ЛІФТ-ЕКО», обрана за результатами проведеного конкурсу з відбору. Наразі фактична економічна обгрунтована вартість тарифу становить 1 грн. загальної площі квартири (крім квартир першого поверху та нежитлових приміщень у житловому будинку). В місті діє затверджений ще у 2011 році тариф, втричі менший. Різницю в тарифі оплачується коштом міської програми.

Також нагадаємо, що цьогоріч В Мукачеві вже відремонтувати 11 ліфтів у 5 багатоповерхівках на суму майже 400 тис. гривень.

Мукачівська міськрада

Прочитано 296 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація