Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Шановні отримувачі субсидій!
Вівторок, 21 серпня 2018 11:28

Шановні отримувачі субсидій!

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

Нагадуємо, що у зв’язку з суттєвими змінами у сфері призначення субсидій, з 1 травня 2018 року, задля уникнення неправомірного нарахування державної допомоги, фахівцями управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради проводиться ґрунтовна ревізія особових справ отримувачів субсидій. На сьогодні, субсидія уже призначена тим громадянам, у складі домогосподарств яких не відбулося жодних змін, і тим, хто на вимогу нововведень, подавав нову заяву та декларацію про доходи. Також, уже відмовлено у призначенні допомоги громадянам, які безповоротно втратили право на субсидію (наприклад, власникам квартир у понад 120 метрів квадратних та будинків у понад 200 метрів квадратних). Призупинена субсидія й боржникам до моменту погашення боргу або укладання договору реструктуризації.

Утім, у субсидійній базі міститься чимало особових справ, які потребують певного уточнення. На цей момент, заявники не звернулися до УПСЗН і не надали інформацію, якої бракує. Такі справи будуть автоматично перераховані і через неповний пакет документів матимуть відмову.

Кілька прикладів для розуміння ситуації.

1. У домогосподарстві зареєстрований чоловік 1962 р.н., його донька 1985 р.н. та двоє неповнолітніх онуків. Відомостей про сімейний стан членів домогосподарства нема. Тобто, невідомо чи одружений заявник і чи є чоловік у його доньки. Згідно з новими вимогами, для обрахунку субсидій, слід брати доходи не лише усіх зареєстрованих осіб, а й членів їхніх сімей, навіть якщо вони зареєстровані за іншою адресою.

2. У домогосподарстві зареєстроване літнє подружжя, повнолітній онук та його малолітня дитина. Інформація про сімейний стан та дружину онука відсутня.

3. У домогосподарстві зареєстрована мати з двома малолітніми дітьми. Статусу одиначки у неї нема. Інформація про сімейний стан і чоловіка відсутня.

Наразі, фахівці управління телефонують заявникам з проханням підійти в УПСЗН для уточнення інформації про сімейний стан членів домогосподарства. Днями буде підготовлений та оприлюднений список домогосподарств, у яких відсутня інформація з приводу незареєстрованих членів сімей.

Просимо відповідальніше поставитися до нових вимог з призначення субсидії. Якщо ви мали діючу субсидію і отримували її лише на зареєстрованих осіб, хоча у складі домогосподарства були й незареєстровані члени сімей, то ви зобов’язані подати нову заяву та декларацію, вказавши відомості й про тих своїх родичів, які не зареєстровані, але мають з вами сімейні стосунки (чоловік, дружина, неповнолітні діти до 18-ти років). В іншому випадку, вам буде відмовлено у субсидії.

Консультацію можна отримати за т. 0503666050 та 5-42-90.

Прочитано 329 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація