Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Андрій Балога: Прийнято історичне рішення щодо створення об’єднаної громади
Четвер, 30 серпня 2018 14:59

Андрій Балога: Прийнято історичне рішення щодо створення об’єднаної громади

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

 

 

 

Так прокоментував рішення міської ради «Про надання згоди на добровільне приєднання Павшинської, Нижньокоропецької та Лавківської сільських територіальних громад», яке прийнято одноголосно міський голова Андрій Балога.

«Ми в Мукачеві почали впроваджувати найуспішнішу реформу в державі – процес децентралізації і створення об’єднаної територіальної громади. Я впевнений, що це лише початок процесу, й до нього долучатимуться й інші прилеглі села, щоб працювати єдиною командою. В нас фактично вже діє єдиний освітній, медичний та культурний простір. Мукачево є економічно і фінансово спроможним центром, навколо якого можуть об’єднуватися сільські ради», -констатує міський голова.

На Мукачівщині протягом літа вже три населенні пункти провели громадське обговорення та схвалили на сесії проекти рішення про добровільне приєднання до Мукачева. Це громади сіл Павшино, Лавки та Нижній Коропець. Наразі громадські слухання щодо добровільного приєднання до Мукачева тривають і в інших населених пунктах Мукачівського району.

Відеокоментар: Андрій Балога, Мукачівський міський голова

Мукачівська міськрада

Прочитано 189 разів

ГАЛЕРЕЯ