Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Громада Шенборна виступає за приєднання до Мукачівської ОТГ
Понеділок, 03 вересня 2018 11:47

Громада Шенборна виступає за приєднання до Мукачівської ОТГ

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Таке рішення прийнято в ході громадських слухань в селі Шенборн, які відбулися цієї неділі. Спілкувалися з громадою і народний депутат України Віктор Балога, Радник з питань децентралізації Закарпатського Центру розвитку місцевого самоврядування Володимир Феськов. За словами останнього кілька тижнів тому на сесії сільської ради депутати підняли питання продовження консультацій з гомадськістю питання приєднання Шернборна до Мукачівської територіальної громади. Тому в неділю, відповідно до розпорядження сільського голови, відбулось ще одне громадське обговорення, на якому мешканці мали нагоду не лише почути переваги об‘єднання, а й обговорити наслідки аналогічних рішень прийнятих Павшинською, Нижньокоропецькою та Лавківською громадами.

Народний депутат Віктор Балога акцентував на перевагах процесу децентралізацію і як позитив для громад творити разом Мукачівську ОТГ, аби отримати більше можливостей для розвитку села.

«Цього разу в залі звучали конкретні очікування людей від об’єднання: від вирішення проблеми сміттєвого полігону та каналізації, до автобусу для старшокласників села; все озвучене ретельно зафіксовано головою села для подальших переговорів з містом. За підсумком - проголосували «за!» усіма присутніми в залі мешканцями», - повідомив Володимир Феськов.

Наступний крок - засідання Шернборнської сільської ради, де рішення про приєднання прийматимуть депутати.

Нагадаємо, минулого четверга на сесії Мукачівської міськради депутати одноголосно підтримали рішення про приєднання сіл Нижній Коропець, Лавки та Павшино до громади Мукачева.

Мукачівська міськрада

 

Прочитано 181 разів

ГАЛЕРЕЯ