Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Сільським радам пропонуватимуть оплачувати навчання дітей із сіл в закладах культури Мукачева
П'ятниця, 07 вересня 2018 12:09

Сільським радам пропонуватимуть оплачувати навчання дітей із сіл в закладах культури Мукачева

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Проект регуляторного акту «Про взаємовідносини з об’єднаними територіальними громадами (іншими органами місцевого самоврядування) у сфері надання послуг закладами культури м. Мукачева» розроблено і оприлюднено відділом культури Мукачівського міськвиконкому.

Фахівцями відділу культури розроблено фінансові нормативи витрат на отримання послуг у закладах культури Мукачева. Наразі за рахунок міського бюджету послуги закладів культури міста отримують і діти мешканців навколишніх сіл. З державного бюджету місто не отримує коштів на функціонування цих закладів. Заробітна плата, оплата енергоносіїв – все це оплачується коштом міського бюджету. Так, на утримання однієї дитини в мистецьких школах міста щомісяця з міського бюджету виділяється 1143 гривень.

У поточному навчальному році у закладах загальної середньої освіти навчалося 1195 учнів, з них 132 дитини, які проживають за межами міста Мукачева.

Проектом передбачається забезпечити укладання договорів про міжбюджетний трансферт з об'єднаними територіальними громадами в місячний термін з дня прийняття рішення, з іншими органами місцевого самоврядування, виходячи з кількості одержувачів послуг.

Пропонується встановити, що громадяни, які отримують послуги в мистецьких закладах Мукачева, але проживають за межами міста у разі відсутності угоди про здійснення міжбюджетних трансфертів між Мукачівською міською радою та територіальною громадою чи органом місцевого самоврядування, мають право самостійно їх оплачувати.

Дія рішення не розповсюджуватиметься на дітей, які проживають за межами міста Мукачева та відвідують заклади культури і мистецтв міста за умови, що їхні батьки або один із них:

- учасник АТО;

- є особами, які переміщуються з тимчасово окупованої території України, району проведення антитерористичної операції чи населеного пункту, розташованого на лінії зіткнення, при наявності підтвердження;

- працює в комунальних установах, організаціях та підприємствах Мукачівської міської ради;

- діти-сироти та позбавлені батьківського піклування;

- приватний підприємець, власник приватного підприємства, господарського товариства, які сплачують податки до бюджету міста Мукачева;

- працює у правоохоронних органах, судах, підрозділах Державної служби України з надзвичайних ситуацій, з’єднаннях, військових частинах і підрозділах Збройних Сил України;

- зареєстрований та проживає у м. Мукачево.

Прочитано 134 разів

ГАЛЕРЕЯ