Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/У Мукачівській бібліотеці відкрили тематичну фотовиставку “Духовна війна: озброєні книгою”
П'ятниця, 18 березня 2016 17:19

У Мукачівській бібліотеці відкрили тематичну фотовиставку “Духовна війна: озброєні книгою”

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

17 березня гостями міської бібліотеки були ужгородець Сергій Братасюк, боєць 128 гірсько-піхотної бригади, який більше року пробув у зоні АТО і привіз звідти більше тисячі світлин, серед яких - фото наших військових з книгою та Валентина Попелюшка, поетеса, волонтерка, учасниця Революції Гідності, співавторка книги "Воїнам світла", виданої саме для підтримки бойового духу наших солдатів.

У своїх виступах обоє наголосили,що читаюча людина є внутрішньо сильнішою, стійкішою і витривалішою. І, зрештою, чистішою і моральнішою. Затамувавши подих слухали присутні розповіді про значення книги на війні, про історію фотографій, презентованих на виставці. І ще одна ознака, що дивним чином об'єднала  Сергія і Валентину - це їхні половинки: дружина Сергія пише — вона видала свою першу книгу, а чоловік Валентини — фотограф від Бога. Тепла, емоційно забарвлена позитивом зустріч надовго залишиться в пам'яті її учасників.

Прочитано 596 разів

ГАЛЕРЕЯ