Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Графік засідань постійних депутатських комісій до чергової сесії 31 березня 2016 року (із змінами)
Вівторок, 22 березня 2016 12:04

Графік засідань постійних депутатських комісій до чергової сесії 31 березня 2016 року (із змінами)

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Середа, 23 березня

16:00 — засідання постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, молоді і спорту та духовного розвитку

1. Про затвердження Положення про порядок зарахування дітей до дошкільних навчальних закладів та навчально-виховних комплексів м. Мукачево.

2. Про затвердження Положення про порядок зарахування дітей до 1-го класу загальноосвітніх навчальних закладів, навчально-виховних комплексів та спеціалізованих шкіл м.Мукачево.

3. Про реорганізацію Мукачівського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія” Мукачівської міської ради Закарпатської області та Мукачівського дошкільного навчального закладу №41 Мукачівської міської ради Закарпатської області шляхом злиття.

4. Про реорганізацію Мукачівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Мукачівської міської ради Закарпатської області та Мукачівського дошкільного навчального закладу №6 Мукачівської міської ради Закарпатської області шляхом злиття.

5. Про реорганізацію Мукачівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 Мукачівської міської ради Закарпатської області та Мукачівського дошкільного навчального закладу №34 Мукачівської міської ради Закарпатської області шляхом злиття.

6. Про реорганізацію Мукачівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №15 Мукачівської міської ради Закарпатської області та Мукачівського дошкільного навчального закладу №30 Мукачівської міської ради Закарпатської області шляхом злиття.

7. Про внесення змін до міської комплексної Програми розвитку культури і мистецтв міста Мукачева на 2016 рік.

8. Про затвердження звіту про періодичне відстеження результативності регуляторного акту рішення 13-ої сесії Мукачівської міської ради 6-го скликання від 31 серпня 2011 року №270 «Про заснування щорічної міської літературної премії імені Юрія Мейгеша – українського письменника, почесного громадянина міста Мукачева».

9. Про внесення змін до рішення 13-ї сесії 6-го скликання Мукачівської міської ради від 31 серпня 2011 року №270 “Про заснування щорічної міської літературної премії імені Юрія Мейгеша - українського письменника, почесного громадянина міста Мукачева”.

Четвер, 24 березня

14:00 — засідання постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та екології

1. Про затвердження положення «Про багатофункціональну електронну пластикову картку «Картка мукачівця».

2. Про створення Центру первинної медико-санітарної допомоги м. Мукачево.

3. Про внесення зміни до міської Програми створення електронної системи обліку пацієнтів, впровадження електронних протоколів лікування та оцінки якості роботи медичних працівників закладів охорони здоров’я на 2016 р.

4. Про міську Програму «Цукровий та нецукровий діабет» на 2016-2020 роки (нова редакція).

5. Про внесення змін до Програми «Додаткового соціального захисту мукачівців» на 2016 рік.

6. Про внесення змін до міської «Програми боротьби з онкологічними захворюваннями на 2014-2016 роки».

15:00 — засідання постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури та транспорту

1. Про організацію дорожнього руху на вулицях міста.

2. Про внесення змін до Статуту КП „Комбінат благоустрою”.

3. Про внесення змін в рішення 5-ї позачергової сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання від 24.12.2015р №60 «Про затвердження Програми відшкодування частини кредитів, отриманих ОСББ, ЖБК на впровадження заходів з енергозбереження багатоквартирних будинків у м. Мукачево на 2016-2020 роки».

4. Про затвердження Порядку розміщення вивісок у місті Мукачево.

5. Про затвердження “Положення про відділ архітектури та містобудування виконавчого комітету Мукачівської міської ради”.

6. Про затвердження “Плану зонування території міста Мукачева (зонінг)”.

7. Про затвердження Програми проведення експертизи містобудівної документації Генерального плану міста Мукачева (коригування) на 2016 рік.

8. Про затвердження Положення про порядок присвоєння поштових адрес об'єктам нерухомості у місті Мукачево. Дозвіл на оприлюднення:

9. Про затвердження порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м. Мукачево.

 

 

П’ятниця, 25 березня

11:00 — засідання постійної депутатської комісії з питань законності, регламенту, депутатської етики, оборонної роботи та надзвичайних ситуацій

14:00 — засідання постійної депутатської комісії з питань комунальної власності та земельних відносин

Середа, 30 березня

16:00 — засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку

Прочитано 1085 разів

ГАЛЕРЕЯ