Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Андрій БАЛОГА: Те, як Мукачево відстоює свої інтереси, стане прикладом для інших громад України, які не хочуть танцювати під дудку призначених чиновників
Середа, 23 березня 2016 18:33

Андрій БАЛОГА: Те, як Мукачево відстоює свої інтереси, стане прикладом для інших громад України, які не хочуть танцювати під дудку призначених чиновників

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Мукачівський міський голова Андрій Балога відреагував на останні публічні закиди в бік міста з боку обласного керівництва.

«Мукачево, яке багатьма вважається одним з найкращих міст західного регіону, стоїть кістою в горлі політичним лузерам та бандитам, які представляють владу на Закарпатті.

Вони хочуть бачити наше місто занедбаним та відсталим. Щоб в бюджеті громади не було за що підтримувати малозабезпечених, лікувати хворих, піклуватися про літніх людей і допомагати нашим захисникам, які повертаються з фронту.

Вони хочуть, щоб в Мукачеві не ремонтували дороги, не розвивали соціальну інфраструктуру, не створювали зон відпочинку і взагалі відкинути нас в розвитку на багато років.

Чому так? Відповідь дуже проста: успішне Мукачево – це загроза для них особисто і для їхньої влади. Вони звикли нічого не робити і грабувати державу, відволікаючи увагу людей скандалами та війнами з вітряками.

Зрозуміло, що коли контрабанда процвітає, а наші ліси вирубуються, найбільш вигідна модель поведінки – створити собі ворога. І це не бандити, не контрабандисти, не чорні лісоруби, а команда людей, яка хоче, щоб міста Закарпаття були не гіршими, ніж містечка сусідньої Угорщини та Словаччини.

Це основна і єдина причина постійних нападок на Мукачево з боку очільників кримінально-політичного клану, який, я переконаний, тимчасово захопив владу шляхом підкупу, маніпуляцій та погроз.

Хочу нагадати, що в історії міста вже були спроби зламати громаду через коліна. Ті події стали початком Помаранчевої революції. Але, за іронією долі, основні автори сценарію зразка 2004-го року сьогодні знову при владі і наше місто знову не дає їм спокою.

Зі свого боку відповідально заявляю: ми не ті, хто піддається тиску і шантажу. Ми захищатимемо місцеве самоврядування та інтереси Мукачева до кінця. Якщо влада хоче повторити сценарій 2004-го року, то ми готові до будь-яких варіантів розвитку подій. Питання лише в тому, чи не боїться чинна влада повторити «успіхи» своїх попередників.

Впевнений, те, як Мукачево відстоює свої інтереси, стане прикладом для інших громад України, які не хочуть танцювати під дудку призначених чиновників», - зазначив міський голова на своїй сторінці в мережі фейсбук.

Прочитано 634 разів

ГАЛЕРЕЯ