Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Депутати бюджетної комісії погодили зміни до бюджету Мукачева
Четвер, 24 березня 2016 16:44

Депутати бюджетної комісії погодили зміни до бюджету Мукачева

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Сьогодні в Мукачівській міськраді відбулося засідання депутатської комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку (голова комісії Михайло Лабош). Депутати розглянули питання щодо внесення змін до бюджету міста на 2016 рік.

 

Начальник фінансового управління міськвиконкому Мар’яна Тоба повідомила, що змінами пропонується збільшити обсяг доходів міського бюджету в сумі 9 млн. 695 тис. гривень З них загальний фонд – 7 млн 86 тис., та спецфонд – 2 млн. 609 тис. Водночас пропонується визначити управління освіти головним розпорядником бюджетних коштів, і спрямувати  кошти на фінансування закладів професійно-технічної освіти в Мукачеві.

Нагадаємо, що сьогодні Мукачівський міський голова Андрій Балога вже підписав розпорядження «Про розподіл обсягу стабілізаційної дотації на 2016 рік». Розпорядженням передбачено збільшити обсяг доходів загального фонду міського бюджету у сумі 7 086 000 грн. – стабілізаційна дотація та визначити управління освіти Мукачівського міськвиконкому головним розпорядником бюджетних коштів міського бюджету для фінансування закладів професійно-технічної освіти в м. Мукачево.

Мукачівська міськрада

Прочитано 613 разів

ГАЛЕРЕЯ