Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Завтра в Мукачеві проведуть позачергову сесію
Четвер, 24 березня 2016 17:55

Завтра в Мукачеві проведуть позачергову сесію

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Мукачівський міський голова Андрій Балога підписав розпорядження про скликання позачергової сесії. Засідання відбудеться завтра, о 14:00 в сесійному залі. Питання порядку денного – «Про внесення змін до бюджету міста Мукачева на 2016 рік».

Сьогодні вже відбулося засідання бюджетної комісії. Також міський голова провів зустріч з представниками трудових колективів закладів профтехосвіти міста. Наразі заклади отримають більше 9,6 млн. гривень, що є достатнім для фінансування видатків на перший квартал цього року.

«Сьогодні бюджетна комісія облради виділила стабілізаційну дотацію для фінансування закладів міста у розмірі 7 млн. 68 тис. гривень. Опісля мною було підписано розпорядження про розподіл обсягу дотації та ініціював проведення бюджетної комісії. Загальна сума фінансування закладів становитиме більше 9,6 млн. гривень. Водночас ініціював завтра зібрати позачергову сесію для того, щоби забезпечити фінансування закладів професійно-технічної освіти на перший квартал. Мукачево відстояло позицію громади – держава надала субвенцію з державного бюджету, тобто кошти платників податків міста будуть й надалі спрямовуватися на розвиток та благоустрій нашого міста, на соціальні проекти. Ми й далі будемо вимагати від центральної влади компенсувати витрати органів місцевого самоврядування, що виникли внаслідок рішень органів державної влади. Це передбачено Конституцією України», - резюмував міський голова.

Мукачівська міськрада

Прочитано 661 разів

ГАЛЕРЕЯ