Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В міськраді постійні комісії вивчають проекти рішень чергової сесії
П'ятниця, 25 березня 2016 13:33

В міськраді постійні комісії вивчають проекти рішень чергової сесії

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Сьогодні в міській раді відбулося  засідання постійної депутатської комісії з питань законності, регламенту, депутатської етики, оборонної роботи та надзвичайних ситуацій (голова Роберт Іванчо). Депутати розглянули проекти рішення, які виносяться на чергову сесію міськради. Зокрема, серед інших це питання:

1. Про затвердження Положення про порядок зарахування дітей до дошкільних навчальних закладів та навчально-виховних комплексів м.Мукачево.

2. Про затвердження Положення про порядок зарахування дітей до 1-го класу загальноосвітніх навчальних закладів, навчально-виховних комплексів та спеціалізованих шкіл м.Мукачево.

3. Про затвердження Порядку встановлення земельних сервітутів для розміщення об`єктів інженерно , транспортної, енергетичної інфраструктури та зв’язку, прилеглих територій діючих автозаправних станцій (що використовуються для розміщення під’їздів, зон благоустрою та озеленення).

4. Про встановлення мінімальної суми місячного орендного платежу 1 кв. м. загальної площі нерухомого майна фізичних осіб на території м.Мукачево.

5. Про затвердження Положення "Про сервітутне використання земель комунальної власності територіальної громади м.Мукачево".

6. Про затвердження звіту про базове відстеження результативності регуляторного акта «Про затвердження Регламенту Мукачівської міськоїради 7-го скликання».

7. Про затвердження рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради №45 від 17.03.2016 року.

8. Про положення про дорадчу раду при постійних депутатських комісіях міської ради.

9. Про затвердження “Положення про відділ архітектури та містобудування виконавчого комітету Мукачівської міської ради”.

10. Про затвердження Положення про порядок присвоєння поштових адрес обєктам нерухомості у місті Мукачево.

11. Про затвердження положення «Про багатофункціональну електронну пластикову картку «Картка мукачівця».

12. Про перейменування міста Мукачеве Закарпатської області на Мукачево.

Також депутати розглянули й проекти рішень, які розроблено депутатами міськради.

Мукачівська міськрада

Прочитано 721 разів

ГАЛЕРЕЯ