Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В Мукачеві планують відремонтувати приміщення Будинку національних спільнот
Понеділок, 28 березня 2016 11:11

В Мукачеві планують відремонтувати приміщення Будинку національних спільнот

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Приміщення, в якому буде функціонувати Будинок національних спільнот планують відремонтувати. Про такі плани міської влади повідомив перший заступник Мукачівського міського голови Ростислав Федів.

 

«В місті #1 реалізується проект зі створення Будинку національних спільнот. Відповідне рішення прийнято депутатами міськради на минулій черговій сесії. Міський голова Андрій Балога та керівники національно-культурних товариств міста в лютому підписали суспільний договір. Згідно документу влада зобов’язується створити  міський “Будинок національних спільнот” на базі приміщень першого та другого поверхів загальною площею 538 кв.м. за адресою: площа Миру, 30. Також міська рада зобов’язалася не відчужувати це приміщення.

Як і обіцяли – тут буде проведено ремонт, адже будівля потребує суттєвого оновлення. Так, на черговій сесії, що відбудеться цього четверга, пропонується передбачити кошти на проектно-вишукувальні роботи. Опісля буде виготовлено проектно-кошторисна документація, планується провести капітальний ремонт приміщення та даху», - зазначив посадовець на своїй сторінці в мережі фейсбук.

Мукачівська міськрада

Прочитано 343 разів

ГАЛЕРЕЯ