Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Міський голова Мукачева запросив німецьких інвесторів обговорити відкриття заводу в місті
Вівторок, 29 березня 2016 12:37

Міський голова Мукачева запросив німецьких інвесторів обговорити відкриття заводу в місті

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Андрій Балога запевнив, що на рівні керівництва міста готовий негайно забезпечити та гарантувати усі умови для відкриття потужностей німецького автопрому, що анонсували німецькі бізнесмени.

– Днями Делегація німецької економіки заявила про намір німецького бізнесу збудувати на Західній Україні кілька заводів автомобільної промисловості на 10 тисяч робочих місць. Хотів би офіційно заявити, що ми в Мукачеві на всіх рівнях готові забезпечити та гарантувати усі умови для відкриття такого заводу в межах міста, – наголосив Андрій Балога. – У якості аргументу на користь нашого міста та прикладу можу перелічити кілька підприємств зі світовим ім’ям та репутацією, які успішно працюють в Мукачеві роками – FlextronicsFischer, Точприлад, ЕНО Меблі та інші. Більше того, у нашому місті вже не перший рік представлені німецькі інвестиції, але поки лише у легкій промисловості. Ми маємо історію співпраці з німецький регіоном Оберфранкен.

– Серед ключових критеріїв, які озвучила Делегація німецької економіки, – це кваліфікована робоча сила. Хочу наголосити, що у Мукачеві з цим проблем точно не буде: унікальне місцезнаходження дозволяє не тільки мати гнучку логістику експорту продукції, а й залучати трудові ресурси в потрібній кількості – за рахунок сусідніх міст та районів, які компактно розташовані навколо Мукачева. Це наша беззаперечна перевага не тільки в Закарпатті, а й в усій Західній Україні, – підкреслив мер Мукачева. – Тому вже сьогодні особисто звернуся від імені міста до новоствореної Делегації німецької економіки, а також до посольства Німеччини із запрошенням відвідати Мукачево найближчим часом та обговорити можливу співпрацю. З нашого боку вже «зелене» світло. Воно горить в Мукачеві нон-стоп для всіх інвесторів.

Нагадаємо, що Делегація німецької економіки створена восени минулого року у форматі торгово-промислової палати в Україні.

Мукачівська міськрада

Прочитано 676 разів

ГАЛЕРЕЯ