Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Засідання постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку
Вівторок, 29 березня 2016 15:10

Засідання постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Завтра, о 14:00 відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку:
Орієнтовний порядок денний засідання:

 1. Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвиткум. Мукачева за 2015 рік.
 2. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету м. Мукачевоза 2015 рік.
 3. Про міську Програму «Цукровий та нецукровий діабет» на 2016-2020 роки (нова редакція).
 4. Про внесення змін до міської «Програми боротьби з онкологічнимизахворюваннями на 2014-2016 роки».
 5. Про внесення змін в рішення 5-ї позачергової сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання від 24.12.2015р №60 «Про затвердження Програми відшкодування частини кредитів, отриманих ОСББ, ЖБК на впровадження заходів з енергозбереження багатоквартирних будинків у м. Мукачево на 2016-2020 роки».
 6. Про затвердження Програми проведення експертизи містобудівної документації Генерального плану міста Мукачева (коригування) на 2016 рік.
 7. Про внесення змін до міської комплексної Програми розвитку культури і мистецтв міста Мукачева на 2016 рік.
 8. Про внесення змін до рішення 13-ї сесії 6-го скликання Мукачівської міської ради від 31 серпня 2011 року №270 “Про заснування щорічної міської літературної премії імені Юрія Мейгеша - українського письменника, почесного громадянина міста Мукачева”.
 9. Про затвердження Програми покращення умов обслуговування платників податків на 2016 рік в новій редакції.
 10. Про внесення змін у структуру, штат та чисельність виконавчих органів Мукачівської міської ради.
 11. Про внесення змін у рішення 5-ї позачергової сесії Мукачівської міської ради 7 скликання від 24 грудня 2015 року №80 “Про упорядкування умов оплати праці працівників виконавчого комітету та структурних підрозділів”.
 12. Про реорганізацію Мукачівського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія” Мукачівської міської ради Закарпатської області та Мукачівського дошкільного навчального закладу №41 Мукачівської міської ради Закарпатської області шляхом злиття.
 13. Про реорганізацію Мукачівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Мукачівської міської ради Закарпатської області та Мукачівського дошкільного навчального закладу №6 Мукачівської міської ради Закарпатської області шляхом злиття.
 14. Про реорганізацію Мукачівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 Мукачівської міської ради Закарпатської області та Мукачівського дошкільного навчального закладу №34 Мукачівської міської ради Закарпатської області шляхом злиття.
 15. Про реорганізацію Мукачівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №15 Мукачівської міської ради Закарпатської області та Мукачівського дошкільного навчального закладу №30 Мукачівської міської ради Закарпатської області шляхом злиття.
 16. Про встановлення мінімальної суми місячного орендного платежу 1 кв. м. загальної площі нерухомого майна фізичних осіб на території м. Мукачево.
 17. Про затвердження Порядку встановлення земельних сервітутів для розміщення об`єктів інженерної , транспортної, енергетичної інфраструктури та зв`язку, прилеглих територій діючих автозаправних станцій (що використовуються для розміщення під`їздів, зон благоустрою та озеленення).
 18. Про внесення змін до бюджету міста Мукачево на 2016 рік.
Прочитано 480 разів

ГАЛЕРЕЯ