Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Мукачево запрошує дипломатів взяти участь в бізнес форумі
Середа, 30 березня 2016 12:27

Мукачево запрошує дипломатів взяти участь в бізнес форумі

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Мукачівський міський голова Андрій Балога надіслав листи-запрошення  Послу Федеративної республіки Німеччина в Києві Др. Крістоф Вайл, керівнику Делегації німецької економіки в Україні п. Александру Маркусу, Надзвичайному і Повноважному Послу Японії в Україні п. Сумі Шігекі з пропозицією запросити зацікавлених партнерів та інвесторів відвідати Мукачево і взяти участь у Мукачівському бізнес форумі, який буде проводитись з 18 по 20 травня цього року.

«Реальним інвесторам влада міста готова сприяти в створенні комфортних умов для започаткування та ведення бізнесу в межах повноважень, а саме: сприяння у вирішенні питань пов’язаних із земельними ділянками на пільгових умовах, запровадження спеціальних умов участі в розвитку інженерної інфраструктури міста, сприяння та вирішення питань щодо розвитку необхідної інфраструктури за рахунок міста.

Користуючись нагодою, запрошую Вас та зацікавлених партнерів та інвесторів відвідати Мукачево і взяти участь у Мукачівському бізнес форумі, який буде проводитись з 18 по 20 травня цього року.  Впевнений, що Ваша участь у Мукачівському бізнес форумі стане чудовою нагодою обговорити найближчі плани нашої співпраці, а також ви зможете ознайомитись з перспективними та успішно діючими інвестиційними проектами міста», -йдеться в листі міського голови.

Мукачівська міськрада

Прочитано 594 разів

ГАЛЕРЕЯ