Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Мукачівці вийшли на загальноміську толоку
Субота, 02 квітня 2016 13:32

Мукачівці вийшли на загальноміську толоку

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 В Мукачеві триває загальноміський місячник благоустрою. Його було оголошено задля впорядкування скверів, парків, площ, набережних та вулиць міста. Сьогодні до загальноміської толоки долучилися представникипідприємств, установ та організацій міста на закріплених та прилеглих до них територіях, мешканці міста. Всі вони наводили лад прилеглих до домоволодінь територіях, садили дерева, облаштовували нові зелені зони, проводили очистку зелених зон.

На толоку вийшли депутати, працівники виконкому. Цього дня приводять до належного естетичного і санітарного стану парки і сквери, дитячі та спортивні майданчики, інші об’єкти масового перебування та відпочинку городян. Працівники мерії прибирають набережну Латорці від Паланківського мосту до монастиря. Також упорядковують зелені зони в Росвигові.

Водночас, у місті прибирають несанкціоновані сміттєзвалища. Комунальників підтримали медики та освітяни. Біля освітніх та медичних закладів не тільки прибирали території, а й в ці дні висаджували нові дерева.  

Мукачівська міськрада

Прочитано 791 разів

ГАЛЕРЕЯ