Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В Мукачівську міськраду пропонують працевлаштувати кращих випускників УжНУ
Вівторок, 05 квітня 2016 15:58

В Мукачівську міськраду пропонують працевлаштувати кращих випускників УжНУ

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Сьогодні в Ужгородському національному університеті відбулася зустріч представників міської влади Мукачева з студентами випускних курсів. Влада планує залучити до розбудови міста активну молодь з усіх куточків області, яка зможе реалізувати свій потенціал.

Заступник Мукачівського міського голови-начальник управління міського господарства Віталій Гільтайчук зазначив, що міська влада пропонує унікальну програму стажування задля залучення молоді до роботи в органах місцевого самоврядування на благо громади міста Мукачева та для формування резерву молодих, кваліфікованих кадрів.

Після презентації проектів міськради Віталій Гільтайчук розповів яких саме фахівцям пропонується робота. Йдеться про фінансистів, менеджерів, інженерів, архітекторів, юристів, землевпорядників та інших.

«Міська рада робить ставку на молодих фахівців, адже саме вони здатні додати темпи розвитку, можуть привнести нове бачення у розвиток міста. Ми готові запропонувати стажування у містах-партнерах Мукачева ЄС. Керівництво міста – це люди віком 20-30 років. Тому з вами будуть контактувати майже ровесники. Мукачево розробляє заявки на грантові проекти, які будуть реалізуватися коштом ЄС. Буде можливість співпрацювати з менеджерами європейських проектів. Ми пропонуємо початкову заробітну плату у розмірі 3,5 тисячі гривень. Після стажування та перших місяців роботи її розмір буде суттєво збільшена – в залежності від результату роботи. Робота в Мукачівській міськраді – це стартовий майданчик для кар’єрного росту. Тут ви зможете здобути досвід, який знадобиться у майбутньому. В Мукачеві впроваджують кращі проекти, аналогів яких інколи нема навіть в країні. Відділи та управління виконкому формуються не за квотним принципом, а виключно враховується фаховість спеціаліста. Влада працює виключно на громаду, а всі кроки є публічними. Наш намір – побудувати місто європейського зразка», - звернувся до студентів Віталій Гільтайчук.

Мукачівська міськрада

Прочитано 645 разів

ГАЛЕРЕЯ