Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Мукачево планує співпрацювати з Японською агенцією міжнародної співпраці
Середа, 06 квітня 2016 14:26

Мукачево планує співпрацювати з Японською агенцією міжнародної співпраці

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Мукачівський міський голова Андрій Балога звернувся до Надзвичайного і Повноважного Посла Японії в Україні п. Сумі Шігекі щодо можливості співпраці  з Японською агенцією міжнародної співпраці з реалізації проекту з побудови Національної інфраструктури геопросторових даних.

«В місті ми розпочинаємо реалізацію програму модернізації економіки , що неможливо без системного планування соціально-економічного розвитку.  Одним із перших кроків – це інвентаризація усіх матеріальних і нематеріальних ресурсів, що є в місті і створює надходження до бюджету.

Як виявилося, обліком землі і власності міст, яким раніше керували лише  із Києва, ніхто реально ніколи не опікувався не лише в Мукачеві, але й в Україні в цілому.

Тому одне з перших, що ми розпочали – це програму збору та систематизації існуючих геопросторових даних про територію міста з метою  створення земельного і містобудівного кадастрів міста.

Ми хочемо домогтися, аби вже в цьому році на електронну карту було нанесено інформацію про власників 100% земельних ділянок в межах міста Мукачева, і одночасно наносилася інформація про розміщення на території усієї технологічної інфраструктури а також інша інформація про місто – від екологічної до даних про рівень народжуваності  і стан злочинності.

Наразі найбільше в світі агентство двостороннього розвитку - Японська агенція міжнародної співпраці  розпочало в Україні реалізацію проекту з побудови Національної інфраструктури геопросторових даних. Ми зацікавлені у Вашій допомозі в отриманні інформації про даний проект, можливості проведення його частини, як пілотного проекту, на території міста Мукачева, як в рамках діючого проекту, так і інших можливостях «програми Кусаноне» по обміну досвідом, по наданню місту технічної допомоги та програмного забезпечення, і в результаті чого, ми вже у 2016 році зможемо реально створити таку електронну карту на шарах Публічної кадастрової карти України. За таким успішним досвідом та результатами нашої співпраці реалізацію таких заходів можна буде запустити і по всій Україні, в першу чергу для міст і селищ», - йдеться в листі міського голови.

Мукачівська міськрада

Прочитано 557 разів

ГАЛЕРЕЯ