Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В Мукачеві мешканцям міста пропонують активніше створювати ОСББ
Понеділок, 11 квітня 2016 17:12

В Мукачеві мешканцям міста пропонують активніше створювати ОСББ

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Сьогодні відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури та транспорту.

Комісія розглянула звернення депутата міськради Михайла Лабоша та заяви мешканців будинку №30 по вул. Королеви Єлизавети з питання виконання умов договору між ТзОВ "І.Т.В. Сервіс Плюс" та мешканцями цього будинку. Люди скаржилися на підняття тарифів структурою – майже втричі минулоріч, у травні. На комісії вони  просили надати від представників компанії перелік послуг і періодичність їх надання. З дня підняття тарифів люди хочуть знати, які роботи було зроблено в їх будинку. Водночас мешканці будинку  зазначали, що оновлювали систему водовідведення та освітлення  коштом мешканців. Представники компанії озвучили свою точку зору – за їх словами обслуговування будинків проводиться систематично. Мешканці будинку щомісяця мали б сплачувати загалом 4 тисячі гривень. Але є громадяни, які боргують за послуги. У разі виникнення проблем,  за необхідності пропонують звертатися диспетчерсько-аварійну службу.

Як вихід депутати пропонували мешканцям міста створити ОСББ – вони зможуть самостійно управляти власним будинком, обирати постачальників послуг та відмовлятися від них у разі неякісного обслуговування.

Мукачівська міськрада 

Прочитано 542 разів

ГАЛЕРЕЯ