Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В Мукачеві комісія погоджувала режим роботи суб’єктів господарювання
П'ятниця, 15 квітня 2016 09:23

В Мукачеві комісія погоджувала режим роботи суб’єктів господарювання

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

 

В малому залі міської ради під головуванням першого заступника міського голови Ростислава Федіва відбулося засідання комісії з питань погодження режимів роботи суб’єктів господарювання, які працюють у вечірній та нічний час або здійснюють діяльність цілодобово на території Мукачева.

На порядок денний винесено 9 заяв, із них – 6 АЗС, 1 –аптека, 2- ресторани. В результаті обговорення комісія вирішила погодити цілодобовий графік роботи 5–ти АЗС (ТзОВ «Стронг Брідж Компані» та ТОВ «Нафтогазова компанія «Народна»), Аптеці № 18 ТОВ «Хустфарм», так як виконані всі необхідні умови для цілодобового режиму роботи. Зокрема, це стосується сплати до місцевого бюджету податку доходів з фізичних осіб.

Автозаправній станції вул.Матросова,3 (ТзОВ «Альянс Холдинг» м.Київ ) відтерміновано на 2 тижні на доопрацювання в зв’язку з несплатою податків до місцевого бюджету (ПДФО).

Ресторану «Біг-Бен» ПП Горват О.Є. повернуто на довивчення для аналізу надходження скарг на даний заклад.

На комісію було запрошено представників ПП« ОККО- Нафтопродукт» м.Львів власників 4-х АЗС, які на комісію не зявилися та не представили підтверджуючих документів щодо роботи закладів цілодобово. Комісія вирішила надати 2 тижні для опрацювання поданих заяв і знову провести комісію для остаточного погодження режимів роботи та направити повторно лист  ПП «ОККО-Нафтопродукт» з повідомленням про повторне засідання комісії.

Мукачівська міськрада

Прочитано 722 разів

ГАЛЕРЕЯ