Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Спілка підприємців Угорщини залучатиме гранти в розвиток інфраструктури Мукачева
Субота, 07 травня 2016 09:23

Спілка підприємців Угорщини залучатиме гранти в розвиток інфраструктури Мукачева

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Відповідний тристоронній договір про співробітництво підписав Мукачівський міський голова Андрій Балога з керівником спілки підприємців Угорщини – регіональною організацією в Будапешті та області Пешт Дюлою Марйоі та міським головою міста-побратима Добош Золтаном Кевсегі.

Домовлено, що партнери будуть обмінюватися між собою інформацією щодо економічного розвитку міст, надсилають один одному плани та пропозиції. Спілка запрошуватиме підприємців з Мукачева на заходи, що їх організовуватимуть угорські партнери.

Попередньо домовлено, що підприємницькі структури Мукачева будуть учасниками Біржи інновацій, яка стартуватиме вже восени. Тут нашим підприємцям пропонуватимуть доступ до інноваційні технології використання відновлюваних джерел енергії та ефективного використання енергії. Окрім того, угорські партнери долучатимуть Мукачево до грантових проектів  розвитку інфраструктури міст.

Опісля урочистого підписання угоди Андрій Балога запросив представників ділових кіл міста-побратима взяти участь в Мукачівському бізнес-форумі, який проходитиме з 18 по 20 травня.

Мукачівська міськрада

Прочитано 684 разів

ГАЛЕРЕЯ