Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В Мукачеві бізнес долучається до формування регіонального замовлення підготовки кадрів
Середа, 25 травня 2016 16:58

В Мукачеві бізнес долучається до формування регіонального замовлення підготовки кадрів

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

В Мукачеві відбулася зустріч керівництва міста з представниками підприємницьких структур, в ході якої йшлося про формування регіонального замовлення на підготовку кадрів у професійно-технічних навчальних закладах

. Міський голова Андрій Балога зазначив, що громада міста отримала право формувати таке замовлення і закликав підприємців долучитися до цього процесу. «Нам треба визначити реальний перелік професій й кількість студентів, які в майбутньому можуть бути працевлаштовані. Заклади мають готувати фахівців, в яких реальна потреба підприємств міста. При цьому студенти зможуть вже в ході навчання проходити практику з відповідною оплатою на цих підприємствах», - зазначив міський голова.

Представники бізнесу констатували - заклади мають готувати спеціалістів тих професій, які необхідні на ринку праці  міста. Вони наголошували, що необхідно  суттєво змінювати структуру замовлення, адже наразі міський бюджет фінансує підготовку цих кадрів. Більше того, підприємства готові укладати угоди на підготовку кадрів, але при цьому ними буде зазначена лише реальна потреба .Водночас наголошували на необхідності й реформування закладів, можливість створення базового центру з підготовки робітничих професій, який би був забезпечений відповідною матеріально-технічною базою.

До наступного понеділка фахівці управління економіки та транскордонного співробітництва очікують пропозиції від представників підприємницьких структур міста щодо формування регіонального замовлення.

 

 

 

 

Мукачівська міськрада

Прочитано 619 разів

ГАЛЕРЕЯ