Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В Мукачеві влітку будуть оновлювати шкільні приміщення
Середа, 01 червня 2016 16:21

В Мукачеві влітку будуть оновлювати шкільні приміщення

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Сьогодні міський голова Андрій Балога провів зустріч з директорами навчальних закладів міста. Йшлося про оновлення закладів в період літніх канікул. Участь в нараді взяли й перший заступник міського голови Ростислав Федів, начальник управління освіти Катерина Кришінець-Андялошій, начальник відділу капітального будівництва Ярослав Попик.

Наразі в заклади вже закуплено шкільні меблі, комп’ютери, мультимедійні комплекси. Їх будуть встановлювати після проведення ремонтів у класних приміщеннях.

«Багато проектів з оновлення шкіл на стадії завершення. Частина коштів вже виділена. На черговій сесії у липні буде перерозподіл залишків бюджету, в тому числі й  на освіту. Як і обіцялося, санвузли мають відремонтувати. Ще один проект – встановлення в школах відеокамери, їх буде підключено до централізованої системи», - зазначив міський голова.

Також частково вже визначено, де будуть оновлювати системи водопостачання й водовідведення, де будуть встановлені котельні, які працюватимуть на альтернативних видах опалення, де ремонтуватимуть дахи.

Також міський голова запропонував провести зустрічі з батьківськими комітетами, щоби визначити потреби закладів у ремонтних роботах.

Мукачівська міськрада

Прочитано 462 разів

ГАЛЕРЕЯ