Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/У замку «Паланок» відкриють кімнату Корятовича
Середа, 08 червня 2016 15:08

У замку «Паланок» відкриють кімнату Корятовича

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

В «Паланку» буде відкрито кімнату князя Федора Корятовича, - про це було домовлено в ході зустрічі міського голови Андрія Балоги та Почесного консула Литовської Республіки в Ужгороді Віктора Гарапка.

Свого часу господарем замку був Федір Корятович, з роду литовських князів Гедимінасів, який отримав Мукачівську домінію разом з замком в дарунок від Сигизмунда І у 1396 році. Нині міністерство культури Литви пропонує відкрити в замку кімнату, присвячену князю. Більше того, історики України та Литви вже збирають матеріали та експозиції для її відкриття.

«Чимало туристів з Литви, які відвідують Україну відвідують й «Паланок», адже тут свого часу правив князь Корятович, й тут встановлено йому скульптуру. Тому й пропонуємо облаштувати кімнату, де буде організована виставка та експозиції присвячені Корятовичу», - зазначає пан консул.

Андрій Балога зауважив, що міська влада всіляко сприятиме реалізації цього гуманітарного проекту. Більше того, цього року буде проведено й оновлення інфраструктури замку.

Мукачівська міськрада

Прочитано 586 разів

ГАЛЕРЕЯ