Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Влада Мукачева вимагає ремонту об’їздних доріг, які є на балансі області
П'ятниця, 01 липня 2016 16:18

Влада Мукачева вимагає ремонту об’їздних доріг, які є на балансі області

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

З відповідним листом міський голова Андрій Балога звернувся до начальника служби автомобільних доріг у Закарпатській області Михайла Поповича. Згідно плану робіт в області проводитимуть реконструкцію дороги «Мукачево-Рогатин». Але цим проектом «забули» включити ремонт об’їздних доріг, які перебувають на балансі служби автомобільних доріг – Берегівської об’їздної, Автомобілістів, Пряшівську в місті. Наразі ці шляхи, як і автодорожній міст над залізницею по вул. Берегівська-об’їздна потребують термінового ремонту.

Водночас в місті, по вулиці Підгорянській встановлюють обмежуючі засоби для руху великогабаритного руху, щоби вберегти її від руйнування.

«Просимо розглянути альтернативу руху вантажного транспорту в межах Мукачівського району через інші населені пункти, або вимагаємо терміново винайти кошти в обласному та державному бюджеті для проведення капітального ремонту цих доріг та моста, для запобігання зупинки транзиту вантажного транспорту через Мукачево», - йдеться в листі міського голови.

Мукачівська міськрада

Прочитано 644 разів

ГАЛЕРЕЯ